InVenTuS

Platność ibuygou

Recommended Posts

Wam przynajmniej odpowiadają ja już któryś dzień z rzędu próbuje się doprosić o nr trackingowy i odpowiedzi żadnej. Wysłałem w tej sprawie już kilka wiadomości bo obiecywali że numer dostanę w ciągu max 2 dni a tu mija tydzień i zero odzewu a transakcję mam jako On the way od 27 grudnia. Generalnie pewnie zostałem olany bo kupiłem tylko słuchawki a to dla nich pewnie żaden zarobek. W każdym razie pierwsze wrażenie robi się tylko raz a tu zawiedli na całej linii.

Wam przynajmniej odpowiadają ja już któryś dzień z rzędu próbuje się doprosić o nr trackingowy i odpowiedzi żadnej. Wysłałem w tej sprawie już kilka wiadomości bo obiecywali że numer dostanę w ciągu max 2 dni a tu mija tydzień i zero odzewu a transakcję mam jako On the way od 27 grudnia. Generalnie pewnie zostałem olany bo kupiłem tylko słuchawki a to dla nich pewnie żaden zarobek. W każdym razie pierwsze wrażenie robi się tylko raz a tu zawiedli na całej linii.

Dlatego ja tu jestem ;)

Wysłane z mojego MI 2A

No nic po za potwierdzeniem płatności i informacją o wysyłce w której czytam że numer pojawi się w ciągu max 2 dni i tak do dzisiaj. Trochę to żenujące że człowiek kupuje, płaci i jeszcze prosić się musi o wszystko. Więcej nic od nich nie kupię. A kupiłem tylko dlatego że paczka dla Lalo od którego miałem wcześniej kupić dotarła do niego trochę późno a miał być to prezent i bałem się że nie dotrze przed świętami. Zmieniłem więc prezent i kupiłem po świętach bo była akurat promocja i wychodziło taniej a już nie zależało mi na czasie ale ten numer to mogli by wysłać...

To mnie bardzo pociesza ;)

-- 7 sty 2014, o 20:00 --

I stało się. W końcu doprosiłem się o numer przesyłki tyle że trwało to tyle że w międzyczasie paczka zdążyła dotrzeć do Warszawy :D

Witam!

Ja zakupiłem w niedzielę MI2s.Status od wczoraj rano jest ju Paid.

Dzisiaj dalej to samo.Pisałem wczoraj do nich ale nie odpisują w sprawie wysyłki.

Lepiej pisać przez Live Chat, czy normalnie e-mail?

Najlepiej podobno przez skype. Ja pisałem na maila po jakimś czasie odpisują (weź pod uwagę że u nich może być noc) - w ciągu jednego dnia wymieniłem się z nimi kilkoma mailami.

Wymienione przez Ciebie sposoby pisania są identyczne w sile działania, zaś ogólnie siłę przebicia mają kiepską :D

Pisz do nich na tablicy FB ;)

Pisałem maile , na live chat, FB i echo, zero odpowiedzi.

Chyba trzeba się uzbroić w dużą cierpliwość, czyżby jakość obsługi spadała u nich.

Albo może towaru nie mają na stanie /Mi2s/ ??????

Chociaż by odpisali jaka jest sytuacja w realizacji, a tak człowiek żyje w niepewności.....

Pisałem maile , na live chat, FB i echo, zero odpowiedzi.

Chyba trzeba się uzbroić w dużą cierpliwość, czyżby jakość obsługi spadała u nich.

Albo może towaru nie mają na stanie /Mi2s/ ??????

Chociaż by odpisali jaka jest sytuacja w realizacji, a tak człowiek żyje w niepewności.....

Możliwe ze nie mają towaru dlatego tak niskie ceny. Wplacasz kasę i czekasz...

Ktoś mnie wołał ? ;)

pilz fakt trzeba być cierpliwym, u mnie w ofercie pisało że wysyłka w 2 dni robocze (może mieli teraz jakieś swoje święta ja tam nie wiem), odemnie dostali parę maili i jakoś się sprawa toczy (właśnie go śledzę). Może jutro albo w pon będziesz miał już w drodze.swojego Mi.

To co mówi fyme jest prawdopodobne, po prostu się nie wyrabiają. Chyba że zabrakło im papieru do pakowania "prezentów". :D

Pozdrawiam

Popski

No ja musze powiedzieć, nie udało mi się nawiązać żadnej korenspodencji. Status cały czas "Paid".

A tu niespodzianka w południe DHL pup puk, przesyłka doszła.:)

Nie sprawdziłem czy wszystko ok, dopiero po pracy sprawdzę .

Czyli po prostu robią swoje bez zbędnej komunikacji .

Także trzeba być dobrej myśli.:) Pozdrawiam pozostałych oczekujących.

Ja na swoim przykładzie nie mogę tego potwierdzić ;)

Pieniądze zaksięgowane w niedzielę (kupno również).

W czwartek napisałem na tablicy FB (na meile oporowo szedł kontakt) i napisali, że dziś wysyłają i jutro (w piątek) otrzymam kod śledzenia.

W piątek dostałem kod śledzenia i na nim widniało, że przesyłka wyszła od nich w piątek.

We wtorek kurier z paczką u mnie, ale bez ingerencji niestety się nie obyło ;)

Poczekaj, aż opanują ten chaos i boom na Mi3. Ale wcześniej niż koniec lutego, początek marca nie zamawiaj. Od 27 stycznia do 7 lutego będą nieaktywni i później znów będą mieć sporo na głowie.

Miesiąc temu zamówiłem gumowy pokrowiec, wczoraj zalogowałem się na ibuygou, żeby zobaczyć co jest z tym zamówieniem, a tu status "pending". Kasę dostali na PayPala paczki nie wysłali.Na paypalu wczoraj otwarłem spór. Dzisiaj loguje się i moje zamówienie na ibuygou zniknęło. W styczniu zamawiałem również 2x słuchawki, doszły po 2 tygodniach.

Kwota niska ale trzeba uważać.

czy próbowałeś się w tej sprawie z nimi kontaktować czy tylko opierałeś się na danych ze strony, bo czasem wystarczy im o sobie przypomnieć i ma się z głowy a nie czekać bez sensu. Ja bym już po tygodniu max pisał do nich

Moje też jest "paid" od 4 dni. Pisałem do nich, kontakt jest dobry, odpowiedzieli, że mają nawał zamówień po świętach i stąd opóźnienia w wysyłaniu.

Kupujac z Chin przez ebaya moj maxymalny czas oczekiwania byl ok. 16dni. Wysylka praktycznie na drugi dzien, i patrzac ile rzeczy sprzedaja, to tez maja sporo do wyslania. Widac IBG jeszcze nie dopracowalo u siebie procedor, albo ludzi maja za malo. Faktem jest, ze wiele osob narzeka naproblemy z wysylka od nich. Dlatego pisac i przypominać sie jak nie wysylaja. W innm sklepie- konkurencja, przy darmowej wysylce dostalem nr przesylki wiec mialem pewnosc ze nadana. Po 3 tyg. sami pytali czy towar doszedl i czy wszystko gra. Czyli jednak mozna zadbac o klienta

Wysłane z mojego MI 2S

Kupujac z Chin przez ebaya moj maxymalny czas oczekiwania byl ok. 16dni. Wysylka praktycznie na drugi dzien, i patrzac ile rzeczy sprzedaja, to tez maja sporo do wyslania. Widac IBG jeszcze nie dopracowalo u siebie procedor, albo ludzi maja za malo. Faktem jest, ze wiele osob narzeka naproblemy z wysylka od nich. Dlatego pisac i przypominać sie jak nie wysylaja. W innm sklepie- konkurencja, przy darmowej wysylce dostalem nr przesylki wiec mialem pewnosc ze nadana. Po 3 tyg. sami pytali czy towar doszedl i czy wszystko gra. Czyli jednak mozna zadbac o klienta

Wysłane z mojego MI 2S

Wielkie firmy internetowe nie dbają o klientow...

Hmmm, co się dzieje z ibuygou? Za każdym razem, jak kliknę jakakolwiek pozycję ze sklepu wyskakuje mi strona "ip wrong"? OCB? :(

Heh czyli nie tylko ja to mam. Czytam cały wątek, żeby trafić na taki post jak powyżej :D

Za MI3 kasę dostali, status "Paid", pozostaje .... czekać.

To mój pierwszy zakup u nich więc ciekaw jestem jak to wyjdzie. Na maila napisanego dziś rano (sobota) odpisali zaskakująco szybko, gdzieś po pół godzinie. Wiec póki co zdanie o nich mam dobre. Ale jeszcze tyle jest kilometrów do pokonania, że wszystko może się zdarzyć :)

Witam

to mój pierwszy posta na forum :)

Przymierzam się do zakupu Red Rice

Zarejestrowałem się na ibuygou.com i mam takie pytanie, bo przyszedł mi mail tam z podziękowaniami za rejestracje i takie tam bzdety :) i na początku było "Hi B?a?ej"

Rozumiem, że nie potrzebnie rejestrowałem konto z polskimi ogonkami i pytanie moje jest takie jak w My Account podałem dane do wysyłki z polskimi ogonkami to tak samo zaadresują przesyłkę zamiast polskich znaków będą znaki zapytania ? Pytam bo jak coś to zmienię na wersję "bez ogonków"...

co do "ip wrong" to też to dziś mam tylko strona główna chodzi, klikając w cokolwiek właśnie to wyskakuje, a wczoraj było ok... może mają jakiś problem z serwerem albo coś....