InVenTuS

Platność ibuygou

Recommended Posts

Witam zakupiłem telefon Xiaomi MI2S na ibuygou złożyłem zamówienie zapłaciłem oczywiście z pieniądze z kąta poleciał i teraz moje pytanie na moim koncie w ibuygou w zakładce Order List mimo ze zapłaciłem status jest Pending o co chodzi? czy to po czasie dopiero sie aktualizuje ?

Ja miałem po 2 dniach roboczych (wysłali w czwartek - sobotę i niedzielę przeleżało w niemczech) i w poniedziałek telefonik był :)

W moim przypadku numer przesyłki wysłali e-mail'em. Na stronie nie jestem pewien czy się pojawił, ale jeśli w ogóle to z opóźnieniem.

Witam zakupiłem telefon Xiaomi MI2S na ibuygou złożyłem zamówienie zapłaciłem oczywiście z pieniądze z kąta poleciał i teraz moje pytanie na moim koncie w ibuygou w zakładce Order List mimo ze zapłaciłem status jest Pending o co chodzi? czy to po czasie dopiero sie aktualizuje ?

Cześć,

mam do ciebie pytanie, pisałeś do nich e-mail , że mają wysłać przesyłkę jako "gift" ? pytam bo sam się zastanawiam nad zakupem a dodatkowo płacąc vat oferta jest trochę mniej atrakcyjna ;p

Jak reszta kupowała , pisaliście takie maile bo gdzieś czytałem, że trzeba napisać

Wysyłają jako gift standardowo, nic już pisać nie trzeba (dawniej trzeba było) :P

Ale jak poprosisz o 'gift' to nic złego się nie stanie. Ja napisałem tylko, że nie mam ochoty płacić VAT-u i cła. W efekcie przesyłka przyszła do mnie z prywatnego adresu (jakiś wiejski domek), bez paragonu(-ów) w środku i z nadrukowanymi życzeniami po polsku. Oczywiście wcześniej dostałem wiadomość od iBuygou z informacją, że właśnie tak to będzie załatwione.

A tak w ogóle jeśli status zmienił mi się juz na Paid to oznacza to ze dostali pieniądze?(zaksięgowali?) czy dopiero oczekują na wpłatę pieniędzy które juz przelałem wczoraj ?

Ja na wszelki wypadek napisałem maila z prośbą żeby na paczce umieścili po polsku napisane życzenia i podałem tekst. W odpowiedzi dostalem zapytanie co to znaczy i zapewnienie że tak zrobią. Zobaczymy gdy paczka przyjdzie. Mam nadzieję że już w piatek.

Ja na wszelki wypadek napisałem maila z prośbą żeby na paczce umieścili po polsku napisane życzenia i podałem tekst. W odpowiedzi dostalem zapytanie co to znaczy i zapewnienie że tak zrobią. Zobaczymy gdy paczka przyjdzie. Mam nadzieję że już w piatek.

Również napisałem. ;)

IMG_20131122_153210.jpg

Paczka była zapakowana w świąteczny papier z przyklejoną karteczką. ;)

Nie pytali co to znaczy. :)

Witam właśnie dostałem email z ibuygou może ktoś dokładnie powiedzieć o co chodzi ;D mniej więcej rozumiem ale bym chciał mieć pewność z góry dzieki

"Hello,

Thanks for your understanding!

I will arrenge to ship your order today!

Just pay attention to your ibuygou account!

You will get the tracking number there!

Have a nice day!"

"Witaj,

Dziękujemy za zrozumienie,

Zorganizuje wysyłkę dzisiaj,

Po prostu sprawdź swoje konto,

Dostaniesz na nie numer przesyłki do śledzenia,

Miłego dnia."

Również napisałem. ;)

IMG_20131122_153210.jpg

Paczka była zapakowana w świąteczny papier z przyklejoną karteczką. ;)

Nie pytali co to znaczy. :)

Widze ze masz "normalna" wtyczke zasilania? Do wersji WDCMA daja taka?

Tak w ogole moze tu mi ktos pomoze...

Witam!

Zamowilem dzisiaj na ibuygou.com HongMi z akcesoriami i po wybraniu platnosci, po przekierowaniu do PayPal przez przypadek kliknalem ze nie znam hasla, a gdy cofnalem to odeslalo mnie do postego juz koszyka. Zamowienie na ibuygou widoczne...

attachment]

...ale za nic nie umiem znalesc opcji do ponownego zainicjowania platnosci przez PayPal. Pomozcie prosze.

Jest dodana wewnątrz pudełka - pewnie przez Xiaomi bo ja miałem folię dodatkową na pudełku wiec nie było ono raczej otwierane przez iBuyGou.

Jest dodana wewnątrz pudełka - pewnie przez Xiaomi bo ja miałem folię dodatkową na pudełku wiec nie było ono raczej otwierane przez iBuyGou.

Tak, jest. Od razu była w pudełku.

Ja płaciłem Paypalem, dostałęm chyba nan meila nr przesyłki. Tel był po ok 3-4 dniach.

Odesłałem do naprawy. I gdy teraz odesłano mi go ponownie - ponoć w poniedziałek - nr przesyłki dostalem we wtorek. Poleżał 2 dni w hong kongu, i do niemiec trafił dziś nad ranem - a że dziś sobota, to tel dostane dopiero w poniedziałek.

Ogólnie jak na sklep chiński to naprawdę można na nich polegać. Są ogromne różnice kulturowe, jak i w kwestii obsługi klienta. Chcą dobrze, bo sprzedaja głównie na rynek eurpejski. Zauważyłem, że mają problem z procedurami niestandardowymi, jak to było z moim tel oddanym na naprawę.

Na meile odpisują z reguły w ciągu 1 dnia, max 3 dni. Na skypie bądz live chat można spróbować, choć ciężko mi było coś sensownego się dowiedizeć, każdy pisał co innego.

Natomiast polecam kontakt z ich stroną Facebooka. Nie mają bezpośredniego wejscia w system, natomiast są bardzo pomocni i w moim przypadku sporo mi pomogli. Angielski rónież na wyższym poziomie niż w meilach.

Ja sie z gosciem o ksywie Yoyo kontaktowalem dzisiaj (sobota) szesc razy i za kazdym razem odpisal w nie dluzej niz pol godziny :)

Support stoi na naprawde wysokim poziomie!

wczoraj złożyłem zamówienie, zapłaciłem paypalem ale nie wiedzę zamówienia w panelu na stronce ibuygou.

W panelu Paypala wszystko jest.

Chcialem się upewnić że to normalne?

wczoraj złożyłem zamówienie, zapłaciłem paypalem ale nie wiedzę zamówienia w panelu na stronce ibuygou.

W panelu Paypala wszystko jest.

Chcialem się upewnić że to normalne?

Napisz do supportu jak najszybciej, na pewno pomoga.

Też dziś nabylem tel.i naprawdę lepiej kupić dolarach aud,taniej wyjdzie.

Czekam na nr. Trackingowy mam nadzieję że szybko wyślą, w opakowaniu świątecznym z Polskimi Zyczeniami

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

@jozekp3

Podałeś treść życzeń świątecznych? ;)

Ja zaplacilem w sobotę, dziś rano zmienił się status na paid i w mailu Yoyo napisał, że niezwłocznie wyślą. Ciekawe jak DHL się spisze...

@jozekp3

Podałeś treść życzeń świątecznych? ;)

Ja zaplacilem w sobotę, dziś rano zmienił się status na paid i w mailu Yoyo napisał, że niezwłocznie wyślą. Ciekawe jak DHL się spisze...

Napisałem wszystkiegi najlepszego... odpisali że ok.

I dziś mi pisali że w ciągu dwu dni wysla.

Rano dokupilem jeszcze folie, bo się dowiedziałem że 2szt sa w opakowaniu. I dwa zamówienia wyślą razem. Najpierw chcieli bym bezpośrednio przez paypal doplacil 10$ pisząc na chat, co było przegieciem jak jest po 7$.

I wkońcu zgodzili się bym zakupił na stronie wybrałem free ship.

No nie są źli. Tylko mogli dziś wysłać.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

Napisz do supportu jak najszybciej, na pewno pomoga.

Napisałem i Yoyo przypożadkował zamówienie do mojego konta i teraz wszystko widzę.

Co do przewalutowania to pewnie też bym kupił w $ australijskich jak bym kupował dzień później po przeczytaniu posta a tak to zamówiłem z amerykańskich ... tragedni nie ma .. jak tylko z tel i słuchawkami będzie wszystko ok.

Jeszcze słowo odnośnie supportu .. to nie ma co w mailach pisać wiecej niż jednego pytania na raz bo i tak zrobią jedną rzecz a potem pytają czy nie mogą coś jeszcze zrobić .. :) ale ogólnie to na duży plus ... odpisuje szybko

Z tymich odpisywaniem to zgodze sie z jedbym - nie pytać o wiecej jak jedna zecz na raz. Odpowiedzi zdawkowe i często niepelne.

Przeszedlem z nimi sporo odsylajac tel do naprawy. Lepiej lisac tylko z jedna osoba, bo kazdy odpisuje co innego. Brak dobren komunikacji pomiedzy pracownikami.

Fakt, odeslali w koncu tel naprawiony z akcesoriami ktore mialy byc.

Kontakt przez FB pomaga. Dzieki nim dali wysylke dhlem gratis.

Co do dhla- sklep ponoc wyslal w poniedzialek, we wgorek dostalem nr trackingowy, w czwartek tel wysłany z hongkongu, w piatek w niemczech, w sobote rano ju, w Anglii - wiec dostawa w poniedziałek . A ze pomylili cos na sortowni to dostalem we wtorek.

Co do folii- mam may zapas :-) teraz mam xtreme guard z usa - eBay. 1szt za ok 3$ z przesylka. Miekka w dotyku, zakladana na mokro, o ok. 1mm mniejsza od ekranu. Na razie jest ok.

Z hongkongu mam zestaw 3szt za ok. 2.7£

Kulilem w sklelie chinskim - fulkrumar czy jakos tak pokrowiec nilkin. Gratis folia-ma b.dobre opinie. 8£ z przesylka.

Goraca odradzam folie z niemiec - ok. 1.5£ za 6szt. Lipa straszna.

Jak zaplacone, towar a pewno dojdzie, ale warto ponaglac.

Wysłane z mojego MI 2S