Jump to content

Pytania dotyczące ROMU dla RN3P

Recommended Posts

Witam!

Jutro przyjdzie do mnie Redmi Note 3 Pro. Mam pytania dotyczące tego modelu jak i ROM'u zanim cokolwiek z nim zrobię. Zamierzam zainstalować MIUI 7 w wersji stable. (MIUI 8 zamierzam zainstalować dopiero kiedy wyjdzie w wersji stable). Moje pytania dotyczą i MIUI i telefonu więc nie wiedziałem dokładnie do jakiej kategorii powinienem wstawić ten post. (Jeśli zła kategoria, przepraszam). Moje pytania są następujące:

1) Którą wersje MIUI 7 zainstalować? 7.3 czy 7.5? Zgaduje im wyższy numerek po kropce tym nowszy i stabilniejszy ROM?

2) Jeśli mam instalować MIUI 7.5 to w takim razie najnowszy ROM dla tego modelu jest: xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V7.5.2.0.LHOCNDE_v7-5.1.zip

3) Dlaczego jest taki przeskok w numeracji? Jest MIUI 7.3 a następnie MIUI 7.5, czemu nie ma MIUI 7.4?

To wszystko. Z góry bardzo dziękuje każdemu za odpowiedzi.

Uprzedzając na niektóre pytania. Tak, wiem żeby wgrać ROM MIUIPolska/xiaomi.eu najpierw trzeba odblokować bootloader. Zanim zamówiłem telefon przejrzałem całe forum MIUIPolska (lub większość) i pozostały tylko te 3 nurtujące mnie pytania.

Pozdrawiam.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...