Skocz do zawartości

Zakup Redmi 3 z Alli


plewy38

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie......

Proszę was o radę. Zamierzam nabyć redmi 3 przez Aliexpress. Dużo sprzedaje Goldway. Naczytałem się już o romach i zgłupiałem. ;(

Goldway ma podobno oszukany rom Miui 8 Global z wsparciem OTA, a nawet jeśli miałby uczciwy są podobno problemy z dużo szybciej konczacą się baterią niż na 7ce. Nie mogę znaleźć pewnej informacji na jakim romie stabilnie działa GPS. Co kupić, ewentualnie u kogo żeby mieć stabilny system (GPS i bateria)- w miarę fajnym spolszczeniem. Jeśli coś takiego nie istnieje co zrobić żeby się pocieszyć nabytkiem.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy kupisz zmienisz ROM zgodnie z poradnikami na tym forum :)

to jest najlepsze rozwiązanie :) Dlatego nie przykładaj się specjalnie do tego co tam Chińczyk Ci wrzuci. Wybierz co tańsze.

poradnik fajny dotyczący redmi 3 (3S) jest w tym dziale pod nazwą: "KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bergmen za info :) Już wiem za co nie przepłacać ;). Co do wersji którą byś zaproponował (z założeniem że nie będę bawił się w póżniejsze aktualizacje)

Jarekm95- co do dwóch postów wywaliło mi informację że pierwszy post zakończony błędem w wysyłaniu dlatego poszedł (z perspektywy czasu) drugi- za co                przepraszam.....

Co do uszczypliwości dotyczącej zakupu Samsunga załóż że większość osób kupujących telefony chce mieć gotowe fajne,  narzędzie pracy i nie koniecznie ma czas i ochotę grzebać w oprogramowaniu nie czując się w tym "mocny". (paru znajomych nie podniosło już systemu po grzebaniu w oprogramowaniu)- dlatego spytałem o stabilną wersję doświadczonych forumowiczów.  Pamiętaj ze  "szajsung" też jest na androidzie i okazać się może ze na innym forum niekoniecznie dotyczącym miui znajdziesz dużo dłuższe wywody akademickie dotyczącej struktury, zmian systemu i propozycji zmian sprzętowych towaru z marketu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, plewy38 napisał:

Co do uszczypliwości dotyczącej zakupu Samsunga załóż że większość osób kupujących telefony chce mieć gotowe fajne,  narzędzie pracy i nie koniecznie ma czas i ochotę grzebać w oprogramowaniu nie czując się w tym "mocny". (paru znajomych nie podniosło już systemu po grzebaniu w oprogramowaniu)- dlatego spytałem o stabilną wersję doświadczonych forumowiczów.  Pamiętaj ze  "szajsung" też jest na androidzie i okazać się może ze na innym forum niekoniecznie dotyczącym miui znajdziesz dużo dłuższe wywody akademickie dotyczącej struktury, zmian systemu i propozycji zmian sprzętowych towaru z marketu.

Wiem, wiem o tym. Ale takie są fakty - albo wgrasz samemu albo masz jakieś gówno, które nawet może się wydawać że działa ok, a po jakimś czasie zauważysz  że coś nie działa.

I później piszą ludzie na forum - przecież mam xiaomi.eu czy tam globala... srala jak ktoś chce to te informacje o telefonie zmieni edytując jeden plik. A sprzedawcy instalują taki syf na potęgę - może nie działać, ważne żeby miał język polski. A że xiaomi.eu to "uznany soft" to każdy sprzedawca swoje syfmiui tak nazywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Obejrzałem--- DOBRE, jak zwykle z Kubą,......

Pewnie bym się nie zastanawiał nad kolejnym chińczykiem, ale ta bateriaaaaaa :)

Ps. Widziałem porównania Redmi 3s vs Redmi 3 Pro, ze wskazaniem minimalnym jednak na 3s. Temat zaczynałem i byłem pewny do zakupu zwykłej 3ki bo uznałem ze za 3 Pro nie watro dopłacać, ale 3s jest tańszy i "podobno" lepszy(?)

Gdzie tkwi haczyk?. Nie jest to najlepsza opcja z tych trzech?

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kombinowanie, tylko świadoma próba wybrania odpowiedniego telefonu przy jak najmniejszym prawdopodobieństwie "stracenia kasy". Co do sklepu to się nie odważę biorąc pod uwagę opinie, i wole pomimo małej różnicy w cenie zaryzykować serwis u 'pewnego' chińczyka. Z tego co wiem w Polsce nie ma oficjalnego serwisu, a nawet przedstawiciela Xiaomi. Już swojego czasu próbowałem serwisować Redmi 1s i Jiayu G4s w Polsce i wiem jaki jest "dostęp" do części zamiennych do chińskich telefonów... :|

Co do sklepu dużo mówi mi na jego temat "forum" na ich stronie i czas na oczekiwanie dostępności modeli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...