Jump to content

Retartowanie pamięci aplikacji

kosowicz7
 Share

Recommended Posts

Witam .

Mam problem .regularnie co tydzień restartuja mi się aplikacje np .muszę od nowa zalogować do Facebook czy dropboxa i aplikacji bankowej . Co może być przyczyną ? Jest to dość denerwujące jak odnowa trzeba się logować i ukatywaniac ( aplikacjie bankowa ) . Proszę o pomoc pozdrawiam 

57 minut temu, kosowicz7 napisał:

Witam .

Mam problem .regularnie co tydzień restartuja mi się aplikacje np .muszę od nowa zalogować do Facebook czy dropboxa i aplikacji bankowej . Co może być przyczyną ? Jest to dość denerwujące jak odnowa trzeba się logować i ukatywaniac ( aplikacjie bankowa ) . Proszę o pomoc pozdrawiam 

Co do FB czy DB. Poczytaj na Forum, zanim zaczniesz zakładać tematy. Setki razy było omawiane w jaki sposób spowodować aby aplikacja nie była ubijana.

Co zaś do bankowości mobilnej, żadna aplikacja bankowa nie pozwoli na to, żeby użytkownik mógł być cały czas zalogowany. To wbrew wszelkim zasadom bezpieczeństwa. Jeśli uważasz inaczej, to tylko kwestia czasu, kiedy ktoś opróżni Twoje konto bankowe...

Witam .

Ewidentnie coś ci czyści dane aplikacji. Nie sądzę żeby to był systemowy Cleaner ale on ma opcje automatycznego czyszczenia co 1, 3 lub 7 dni. Jak włączone zaplanowane czyszczenie to wyłącz. A może masz zainstalowany jakiś zewnętrzny Cleaner i on jest winny?

Jeżeli tak masz ustawione jak na poniższych screenach to być może jest to ale musisz spróbować wyłączyć zaplanowane czyszczenie.

63cc11c0f5028216192672b9e06221db.jpg6cca68bc69190ee37358179d7160f12b.jpg

Taptalk HM Note 1s

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...