Skocz do zawartości

Instalacja xiaomi.eu - Redmi 3 Pro


Reventon707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy jeśli będę miał wgrany przez sklep ROM xiaomi.eu na zablokowany bootloader w Redmi 3 Pro, to czy będę mógł jakoś go sformatować, pozbyć się tego xiaomi.eu i wgrać na nowo już z odblokowanym bootloaderem? Jeśli tak, to możecie mnie naprowadzić jak to zrobić? Bo podobno oficjalnie nie ma xiaomi.eu na zablokowany bootloader dla wersji PRO (jest tylko dla zwykłej) i parę rzeczy nie działa. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dobrze przeczytał forum (czego na pewno nie zrobiłeś), to wiedział byś, że romy dla wersji zwykłej jak i wersji pro są takie same. Poza tym jak sprzedawca może wgrać Ci rom Eu skoro bez odblokowanego bootloadera nie da się tego zrobić? Moja dobra rada, to poczytaj dobrze forum, a potem ewentualnie zadawaj pytania.

Wysłane z Redmi 3 PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomasznowak napisał:

Jakbyś dobrze przeczytał forum (czego na pewno nie zrobiłeś), to wiedział byś, że romy dla wersji zwykłej jak i wersji pro są takie same. Poza tym jak sprzedawca może wgrać Ci rom Eu skoro bez odblokowanego bootloadera nie da się tego zrobić? Moja dobra rada, to poczytaj dobrze forum, a potem ewentualnie zadawaj pytania.

Wysłane z Redmi 3 PRO

Czytałem forum i wiem, że są takie same romy. Chdziło mi o możliwość wgrania na zablokowany bootloader (jest ona tylko w Redmi 3) jednak accessories4you utrzymuje, że wgrywa ROM na zablokowany bootloader (ich FAQ). Tu też mój wcześniejszy temat 

 

Edytowane przez Reventon707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te romy SpaceX to też dzieło tego Manh_IT, taka niby autorska nazwa, ale teraz trochę przestają mieć sens. Wszyscy myślący sprzedawcy powinni wpaść na pomysł instalowania globala, chyba że mają jakieś ukryte cele zawarte w swoich modzonych instalowanych romach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...