Skocz do zawartości

Redmi - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Hardkorak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko na telefon, ponieważ u mnie po przełożeniu karty do W995 kontakty zapisany na MIUI są widoczne.

Przecież to śmieszne, jeśli nie można czegoś takiego na sztywno ustawić.

Tak samo ja czekam kiedy zostanie usunięty błąd edycji kontaktu, tj: wchodzimy edycję kontaktu, zmieniamy imię "Piotrek" na "Piotrek1" i już kontakt się nie zapisze, ponieważ wyskakuje błąd o pustych polach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się, jak coś to instalujemy główny room, a później w recovery po kolei następne update

-- 19 lut 2014, o 14:50 --

wróciłem do stabilnej wersji. Denerwowały mnie chiński znaczki (mam ich dość po Lenovo A830). Jedna fajna funkcja jaka tam była to przypisanie karty sim do dzwonienia i sms-owania.

Czy ktoś się orientuje, czy może jest jakiś moduł załatwiający ten "problem" pod np. WSM Tools?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko to jest fajne, ponieważ na SIM2 jest aktywne 3G i to też jest fajne :D

Ja ogólnie przykładam się do pisania jak potrafię i mnie osobiście denerwowało w tym ROMie to, że ma właśnie wiele słów nie po PL, a po drugie wiele już tych prawidłowych jest napisana z małej litery, co bardzo okropnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyłączyć led oraz komunikat o niskim stanie baterii ?

W ogóle jest mi to niepotrzebne i chciałbym się tego pozbyć.

Nie ma takiej możliwości. To część systemu, nie można sobie wyłączyć byle czego.

A o zużyciu baterii przez diodę nawet nie skomentuje.

Wysłane z MI3 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. To część systemu, nie można sobie wyłączyć byle czego.

A o zużyciu baterii przez diodę nawet nie skomentuje.

Wysłane z MI3 W

A była kiedyś taka możliwość wyłączenia diody led?...a może to jakiś mod był...

Tak, nic nie zużywa baterii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, że jest to bezużyteczne dla niektórych osób, w tym mnie.

W ROMie Ultimate jest dograna apka ze sklepu, w której możemy dowolnie przypisać kolory diody i ustawić próg komunikatu baterii, np. powiadomienie przy 5% reszty baterii.

Instalowałem to na Stable, ale nie działała apka (pewnie da się to ogarnąć i jeszcze to potestuję, ale chciałem się dowiedzieć czy na pewno nie da się tego zrobić bez ingerencji z zewnątrz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale bezsensowe kiedy? Codziennie rozładowujesz telefon poniżej 10% i widzisz diodę? Może... rozładowuj do 11%.

-- 22 lut 2014, o 13:08 --

Tak na marginesie, to patrząc na rzeczy jakie tutaj wypisujecie, czepiacie się, albo składacie propozycje ulepszeń to się dziwie, że w ogóle ktoś kupuje Samsungi czy HTC i w ogóle chce używać ich systemów. Przecież w TW czy Sense nie ma nawet połowy tylu możliwości personalizacji systemu, czy modyfikacji jak w MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat jest od 14/15% i wiele razy telefon schodzi sobie poniżej tej wartości.

Wówczas wyskakują komunikaty oraz zapala się dioda.

Ja nie czepiam się tego że jest, lecz tego, że powinna być możliwość jej personalizacji właśnie.

Jeden jej potrzebuje, drugi jest przyzwyczajony do Nokii 3210 i jest mu zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...