Skocz do zawartości

Redmi - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Hardkorak

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj link, bo jakoś nikt za darmo go nie sprzeda. 600 zł tyle najtaniej kosztuje w chinach plus wat to 720 zł ,a to w cenie wysyłki 740 czym? to co za darmo sprzedaje? nie sprowadza z chin i czekasz jak ja, tylko jak fake to masz problem ty z alegrowiczem.

Polska gwarancje masz na światandroid cena 950 zł

I ja kupilem słuchawki.pistons co są za 120 zł. I przeplacilem za szybka wysyłkę dhl mogłem tańsza opcje wziąć.

Więc różnica jest duzo większą niż 25zł.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj link, bo jakoś nikt za darmo go nie sprzeda. 600 zł tyle najtaniej kosztuje w chinach plus wat to 720 zł ,a to w cenie wysyłki 740 czym? to co za darmo sprzedaje? nie sprowadza z chin i czekasz jak ja, tylko jak fake to masz problem ty z alegrowiczem.

Polska gwarancje masz na światandroid cena 950 zł

I ja kupilem słuchawki.pistons co są za 120 zł. I przeplacilem za szybka wysyłkę dhl mogłem tańsza opcje wziąć.

Więc różnica jest duzo większą niż 25zł.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

Nie za bardzo na swiatandroid ponieważ nielegalna jest sprzedaż telefonów xiaomi w Europie, brak im CE :) o i zauważyłem ze sprzedają red rice za 950 zł chyba juz wolał bym kupić i9300 :)

2 sprawa polska gwarancja ? Nie wiedziałem ze xiaomi ma w Polsce serwisy telefonów. Nie ma i sprzedawca odsyła telefon tam gdzie go nabył. Kupując telefon w Chinach posiada 12 MSC gwarancje.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mój post wywołał lekką burzę :) poniżej link do Red Rice na allegro

http://allegro.pl/xiaomi-red-rice-aero2 ... 61314.html

740 zł z wysyłką kupowałem od nich swojego lenovo a820 i nie było żadnych problemów, gwarancję polską ich serwisu też dostałem

Nie ma żadnych gwarancji w polskich serwisach telefonu xiaomi. Nie istnieją w Europie serwisy xiaomi. Wysyłają za granicy.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawartością pod klapką odrózniasz oryginał od fake'a?

Na zdjęciu widzę 4 punkty orientacyjne świadczące o oryginale:

- centralne, duże oczko aparatu

- siateczka i ramka wokół siateczki głośnika dobrej jakości, nieposzarpana

- slot GSM SIM 2 z białym punkcikiem

- brak wytłoczki nad aparatem, po matrycy z której robiona była obudowa (choć to nie jest jednoznaczne).

Jeśli to byłaby podróbka to moim zdaniem to bardzo dobra podróbka, a takiej nie widziałem jeszcze.

A tak btw to nie wiem jak liczysz tę cenę. Bo przeczytaj co jest na dole napisane. Wysyłają zza granicy pocztą zwykłą. Dlatego masz niską cenę przesyłki. Jednak dalej masz info, że możesz być obciążony VATem. Przy tego typu przesyłkach jest większe ryzyko, że w punkcie celnym będzie naliczony VAT.

Z ibuygou dostajesz kurierem DHL i paczkę w pakowaniu gift. Szanse naliczenie VATu są bardzo niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tego sprzedawce to jest raczej wiarygodny, ja i moi znajomi kupiliśm tam już kilka telefonów i każdy był oryginalny i nikt nie płacić VAT'u. Jak poczta przyjmuje na cle 1000 paczek z jednego transportu to myślisz ile ich sprawdzą jak 80% ma napisane "gift"? 10, 20 więcej im się nie opłaca sprawdzać, bo albo sprawdzą kilka albo wszytskie, nie mają tyle czasu i ludzi żeby to przerobić, rozmawiałem na ten temat z jednym człowieczkiem który w tym siedzi i to potwierdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dasz zarobić 140zł komuś w pl bo klikna za ciebię.

Co do vatu wszędzie są jednakowe, tylko w tej aukcji jak złapią będzie większy bo 23% z 740zl.No ale jeszcze coś,ostatnio 2 ost.Miesiace trzepia bardziej paczki niż kiedyś.

Za tyle to można hongmi mieć z sluchawkami pistons i folią org w 5 dni w domu.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak za kliknięcie, głównie chodzi mi o serwis gwarancyjny który oni świadczą u siebie

Jak mogą świadczyć serwis gwarancyjny ? Xiaomi nie prowadzi sprzedaży w europie, nielegalne jest sprzedawanie xiaomi w Europie? I dalej sadzisz ze świadczą serwis w Polsce ? Świadczą usługę wysłania telefonu do chin.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Usterki produktu ujawnione w okresie 12 msc od dnia zakupu towaru będą usuwane w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia sprzętu"

taki jest zapis na karcie gwarancyjnej

Bzdury. ;) Napisz do sprzedającego na czym rzeczywiście polega ich ta gwarancja.

Serwis w Polsce? Xiaomi nie ma cechy CE, przez co nie może być legalnie sprzedawane w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem....choc teraz sam juz zglupialem bo nie moge tego znalesc.

Moze wypowie sie ktos kto wie na pewno lub sam testowal.

Osoba z forum android:

http://forum.android.com.pl/members/65049.html

Napisał mi na priv:

"TV-Out nie ma, OTG i ładowanie telefonu"

Nie wiem czy to sam sprawdzał

-- 21 gru 2013, o 11:29 --

na ibuygou można kupić kabelki HDMI, ale widzę że tylko M2/s je obsługuje. Jak masz WIFI w TV to poszukaj w opcjach połączenia z fonem

Wifi w TV nie mam więc pytanie czy da się kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...