Skocz do zawartości

Redmi - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Hardkorak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad tym telefonem i mam kilka pytań

1.Czy telefon robi dobre zdjęcia i nagrywa dobre filmy porównywalne np do SGS2?

2.Czy jak zakupię telefon z chin to będzie miał on pełny język polski?

3.Aktualizacje są co tydzień , co one dają i jak długo będzie wspierany ten model?

4.Czy Xiaomi robi aktualizacje całego Miui w swoich telefonach np mam V5 4.2 JB a za jakiś czas mogę dostać aktualizacje do np V6 4.4 KK?

5.Jak ogólnie jest z żywotnością tych telefonów stoi na wysokim poziomie

6.Czy zamawiając z chin razem z przesyłką np 200$ nie zostaną doliczone np Vat albo cło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jako-zdje-hongmi-t311.html

2. Nie, będzie angielski, chiński. Dopiero gdy zainstalujesz MIUIPolska będziesz miał język polski.

3. Poprawiają błędy, nowe funkcje, ulepszenia. Poczytaj listy zmian.

4. Robi. A co do KitKata to nie wiem, może kiedyś. :P Niech wypowie się ktoś bardziej wtajemniczony.

5. Żywotność nie wiem, mam telefon ok 2 tygodni i wydaję się całkiem solidny.

6. Z tego co czytałem zamawiając na ibuygou.com i wyborze DHL chyba nikt nie płacił podatku ani cła. Ja tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Telefon robi średnie zdjęcia jak na moje oko, ale mi w zupełności wystarczy

2. Język będzie angielski i chinski, ale nie ma problemu wgrania polskiego - intrukcje masz tutaj miuipolska.pl

3. Naprawiają różne błędy występujące. Niektóre telefonu mają aktualizacje po roku. Ja mam wersje miui sprzed 2 tygodni i jestem z niej zadowolony i narazie jej nie aktualizuje

4. Xiaomi wspiera swoje urządzenia najlepiej ze znanych mi firm, przykładem jest m1, pierwszy ich model który aktualizacje ma doteraz, a jest to model sprzed paru lat.

5. Wykonanie telefonów xiaomi jest na bardzo dobrym poziomie, robi je ta sama firma co tworzy urządzenia appla.

6. Ja robiłem zamówienie na polecanego spemall.com i uniknełem dodatkowych kosztów - w przesyłce miałem fakture za naprawę ramki cyfrowej i wszystko poszło gładko.

Zanim wysłali dhlem trwało 3 dni, po następnych 3 dniach miałem już telefon.

Na przyszłość polecam przeglądanie starszych wątków, te tematy były już poruszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napeweno nie będzie polskiego np na tej aukcji pisze że jest wgrany polski na innych tak samo http://www.aliexpress.com/item/Original ... 18946.html. Chyba będę musiał kupić inny bo nie chcę się męczyć z zmianą romu i wgrywaniem spolszcznia.Jeszcze coś uwalę i będzie po telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak bym wgrał to spolszczenie to puźniej telefon aktualizuje się automatycznie co tydzień czy trzeba pobierać paczki? Właśnie stoję między wyborem tego telefonu a ZTE v987 który na starcie ma już j.p ale nadal nie wiem który wybrać. Czy do Xiaomi RR są jakieś inne romy czy tylko ten miui i czy znajdę go za cenę do 200$ z przesyłką mając pewność że nie zostanie naliczony Vat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem znajdę telefon do 200$ z przesyłką bez płacenia vatu? Lepiej brać tego xiaomi czy ZTE v987?

-- 9 gru 2013, o 17:50 --

Właśnie dostałem wiadomość od ebola1972 który kupił ten telefon z tej aukcji http://www.aliexpress.com/item/Original ... 08239.html i miał wgrany język polski. Jak myślicie czy to była wgrana jakaś podróbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę krótko - jak kupiłem telefon z tej aukcji http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-Red-Rice-Hongmi-4-7-IPS-HD-Quad-Core-Mobile-Phone-MTK6589T-1GB-RAM/1402708239.html to był również język polski do wyboru.Telefon był też zrootowany. Co tam chińczyk wgrał za rom tego nie wiem, nie sprawdzałem, na potrzeby Hardkoraka powinno wystarczyć

po pół godzinie i tak zmieniłem na rom z miuipolska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a nawet jak by mi się nie udało wgrać romu byłbyś jakiś fail to telefon by przestał działać? Jak bym kupił to odrazu wgrywać rom z miui? Czy jak by był wgrany polski miui i poinstalował aplikacje to mógłbym zaktualizować do najnowszego bez utraty ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a nawet jak by mi się nie udało wgrać romu byłbyś jakiś fail to telefon by przestał działać? Jak bym kupił to odrazu wgrywać rom z miui? Czy jak by był wgrany polski miui i poinstalował aplikacje to mógłbym zaktualizować do najnowszego bez utraty ich?

nie ma się co bać wgrania nowego romu, roota już będziesz miał, wgrywasz tylko recovery, nowe miui, 5 minut i po kłopocie

i najlepiej tak zrób od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forumowiczów kupując jakiegoś Xiaomi nie dostał w drodze przesyłki vatu lub zatrzymali mu telefon? Boję się jednak że jak kupie tego xiaomi to mi go zatrzymają i nałożą vat. Może ktoś mnie uspokoji? Jeszcze jedno jak to jest u xiaomi z gwarancją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...