Skocz do zawartości

Redmi - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Hardkorak

Rekomendowane odpowiedzi

Chińczycy chyba już piją do jakiegoś święta bo nie mam słów jak to wyjaśnić:

http://en.miui.com/thread-34201-1-1.html

 

Albo to bzdura (oby...) albo im się poprzewracało.

 

Najpierw Note na MTK, potem Note LTE na Qualcommie.

No to był 1S na Qualcommie to będzie 1S LTE na... MTK...

 

Dobrze, że to wszystko to na razie TD-LTE... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie że wsparciem dla obecnych budżetowych fonow.ich model biznesowy jak do tej pory był naprawdę ciekawy, więc skoro Redmi sprzedał się w większej ilości od npMi3 to z pewnym opóźnieniem powinni zrobić update do V6. No chyba ze jest wewnętrzny rozdział na premiuim(Mi) i volumen Redmi- byle statystyki poprawić. Dla CEO ze względów marketingowych lepiej jest wypuścić nawet okrojone V6 ale wypuścić.wolumen sprzedaży redmi nie kłami, telefon odniósł sukces. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie; czy idzie ustawić telefon tak żeby ciągle nie wyskakiwało okno z której karty chce się dzwonić? Jest to dość irytujące. Pamiętam jak byłem na Ultimate to nie miałem takiego problemu, ustawiało się raz domyślną kartę do połączeń, tu się ciągle pyta. No chyba że jest gdzieś ta opcja, tylko że znaleźć nie mogę.

Wysłano z Xiaomi Redmi przy użyciu Tapatalka.

Edytowane przez gwalberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie to raczej nie to. Robie tak - ustawienia-> dzwiek-> dzwonek telefonu-> zakladka lokalne i wybieram "wszystkie"( tutaj miales na mysli widocznosc krotkich utworow?)

W spisie mam tylko dzwieki standardowe, a kiedy wezme ikonke na dole ekrranu "inne" to pokazuja sie owszem mp3 z karty pamieci ale tylko normalne piosenki, nie mam krotkich - 2/3 sekundowych, mp3jek.

Te normalne mp3 i te krotkie sa w jednym katalogu i maja to samo rozszerzenie.

No własnie ja tez mam ten problem. Moge wybrac tylko te dzwonki które sa zdefiniowane w odtwarzaczu systemowym. Czyli np. Mam muzykę w katalogu "muza", i z tego katalogu moge wybrac. Mam katalog  "ringtones", tak jak zawsze to się robiło w androidzie , no i wiadomo, nie zaznaczamy go w odtwarzaczu jako katalog bo niby po co , robi tylko bałagan.

W androidzie zwykłym system sam wykrywa dzwonki z folderów o nazwie media/ringtones, a tutaj nie. Próbowałem w rózne miejsca wrzucac dzwonek i nic.  

Poradźcie cos, bo nie wierzę ze nie idzie ustawic innego dzwonka niż te co są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szybkie pytanko:

Co zrobić jeśli po ustawieniu całego motywu (darmowego z marketu motywów) po 30min lub po godzinie motyw znika tj. ustawia się standardowy?

Czyściłem apkę Motywy, ale to nic nie dalo, mowa o RedRice, jaki jest sposób?

Dzięki

Redrice | Swype | Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja tez mam ten problem. Moge wybrac tylko te dzwonki które sa zdefiniowane w odtwarzaczu systemowym. Czyli np. Mam muzykę w katalogu "muza", i z tego katalogu moge wybrac. Mam katalog  "ringtones", tak jak zawsze to się robiło w androidzie , no i wiadomo, nie zaznaczamy go w odtwarzaczu jako katalog bo niby po co , robi tylko bałagan.

W androidzie zwykłym system sam wykrywa dzwonki z folderów o nazwie media/ringtones, a tutaj nie. Próbowałem w rózne miejsca wrzucac dzwonek i nic.  

Poradźcie cos, bo nie wierzę ze nie idzie ustawic innego dzwonka niż te co są.

Spróbuj ustawić w odtwarzaczu muzyki > ustawienia > filtruj pliki > rozmiar plików audio > wyłącz tą opcję.

Teraz w wyborze dzwona w "inne" powinien być.

Po ustawieniu dzwonka można znowu filtrowanie włączyć żeby w odtwarzaczu nie było mały plików audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy jest gdzieś w ustawieniach możliwość ustawienia automatycznej blokady ekranu po połączeniu telefonicznym? Korzystam z zestawu słuchawkowego i czasami po zakończonej rozmowie jak telefon jest w kieszeni spodni, to włączają się aplikacje lub nawet wysyłają smsy, co irytuje. :/ Za każdym razem po rozmowie telefon jest odblokowany i usypia się po ustalonym czasie (u mnie po 1 minucie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Na stronce Xiaomi pojawił się 1s w wersji LTE. Niestety na razie nie w wersji obowiązującej w Polsce. Ale ma procka MTK i andka 4.4. Jako że 4.4 na naszego RR jest raczej mżonką to może port z 1S będzie możliwy?

 

http://www.mi.com/hongmi1s4g#param

Edytowane przez klimu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce Xiaomi pojawił się 1s w wersji LTE. Niestety na razie nie w wersji obowiązującej w Polsce. Ale ma procka MTK i andka 4.4. Jako że 4.4 na naszego RR jest raczej mżonką to może port z 1S będzie możliwy?

http://www.mi.com/hongmi1s4g#param

Niemożliwy jest port bez posiadania kernela do 4.4.

Myślę, że 4.4 nie jest mrzonką, jedno urządzenie na 6589 dostało oficjalny 4.4, więc teraz wszystko zależy od Xiaomi, a oni czasem ugną się pod naporem społeczności. Popularność Redmi jest ogromna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...