Skocz do zawartości
  • 0

Chiński smartfon do muzyki ~800 zł


ciechuu

Pytanie

Cześć,

brat poszukuje telefonu, którego głównym przeznaczeniem ma być słuchanie muzyki na słuchawkach. Poza tym, facebook, przeglądanie internetu. Budżet wynosi ok. 800 zł (+/-100 zł). Do tej pory używał LG L90 i był względnie zadowolony z jakości dźwięku. Ograniczeniem jest rozmiar ekranu, 5-5,2" to maks. Zastanawiam się nad Redmi 3 PRO. Pytanie do użytkowników - jak gra ten smartfon, jesteście zadowoleni z jakości dźwięku?

Ewentualnie jakie inne smartfony w tym budżecie polecacie? Nie ograniczam się tutaj do jednej marki. Z góry dzięki za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Ulephone to stary Mediatek. Recenzje są takie sobie raczej.  Też szukam czegoś takiego ( ale w dodatku ładnego  )

Co z tego że mtk jak ma osobny DAC. Nie wiem jakie recenzje oglądales ale ja widziałem kilka potwierdzających świetny dźwięk na słuchawkach. Pirzu nawet twierdzi że gra lepiej niż Mi note.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, tpawel napisał:

Co z tego że mtk jak ma osobny DAC. Nie wiem jakie recenzje oglądales ale ja widziałem kilka potwierdzających świetny dźwięk na słuchawkach. Pirzu nawet twierdzi że gra lepiej niż Mi note.

Dokładnie, oglądałem kilka recenzji, oprócz już wspomnianej widziałem również recenzję niejakiego Kuby K., który w swojej recenzji dał Ulefone Viennę do przesłuchania facetowi ze sklepu dla audiofilii i potwierdził, że jakość dźwięku na słuchawkach jest naprawdę świetna. Mojemu bratu tylko o to chodzi, jakość zdjęć nie jest zbyt ważna - na pewno wystarczy, żeby zrobić jakieś szybkie okazyjne zdjęcie i tragedii nie będzie. Wymagające gry też raczej odchodzą. Jedyne do czego jeszcze telefon będzie wykorzystywany (oczywiście poza dzwonieniem i smsami :D )  to FB, messenger, i przeglądanie neta. Zakładam, że tyle uciągnie już każdy nowy smartfon z 2015/2016 roku :) .

Edytowane przez ciechuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

styknie spokojnie do fejsa. moja żona ma leciwego już coolpada f1 z gorszym mediatekiem a telefon śmiga szybciej od mojego redmi 3S.

teraz widzę że Ulefone ma ten sam SoC co Umi Zero (tylko bez T) i muszę powiedzieć że jak Umi to padło, to jeśli chodzi o szybkość i płynność to jest naprawdę rewelacyjny.

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...