Skocz do zawartości

Co wybrać ?!


wiktor3a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako iż dopiero raczkuję w tematach Xiaomi  i stoję przed wyborem nowego telefonu , chciałbym się Was poradzić ;)  Mam dylemat między Redmi 3 PRO  3 GB, a Redmi 3 PRO Note 3GB . Czy oprócz wielkości oraz rozdzielczości występują jakieś znaczące różnice między tymi telefonami ? (aparat, czas działania baterii, szybkość działania itp.) Ze względu na rozmiar bliżej mi jest do mniejszej wersji, ale chciałbym usłyszeć głosy fachowców za i przeciw .Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez wiktor3a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że będzie zauważalny o pół cala, ale mogę się mylić. ;)
Przejdź się do jakiegoś elektromarketu, weź do ręki telefon o przekątnej ekranu 5" i telefon o przekątnej ekranu 5.5" - będziesz widział jaka jest różnica.

W kwestii pracy na baterii - mało kto ma 2 telefony, żeby przedstawić Ci bezpośrednie porównanie.
Kolejny raz odsyłam do recenzji. Czytanie nie boli. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem też widocznie nie boli :) Chodziło mi o rożnice w rozdzielczościach ekranów: hd kontra Ful HD. Poza tym odnośnie Twojej pierwszej odpowiedzi ,"mały" też posiada czytnik lini papilarnych :)

 

Edytowane przez wiktor3a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie czytnika - masz rację, wersja PRO również go posiada.
A w kwestii rozdzielczości - polecam w dalszym ciągu to samo - wybrać się do elektromarketu i porównać organoleptycznie. Najlepiej jak sam wyrobisz sobie opinię. Moim zdaniem HD będzie wystarczające do takiej przekątnej, ale Tobie może już nie odpowiadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym do wyboru redmi 3 pro a redmi note 3 pro wybrałbym redmi note 3 pro. Ten telefon ma chyba najlepszy snapdragon jaki tylko zrobił qualcomm, jest bardzo wydajny i przy tym się nie grzeje i nie zużywa dużo energii.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że redmi 3 note są w dwóch wersjach procesora Helio X10 oraz Snapdragon 650. Z tego co się orientuje lepiej zakupić wersję z 650. Duża jest różnica między nimi i czy rzeczywiście brać ze Snapdragonem?

 

Edytowane przez mart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wsparcie telefonów Xiaomi? Długo wydawane są oficjalne aktualizacje do telefonów lub bardzo stabilne nieoficjalne? Dużym problemem mało znanych chińczyków, LG oraz Lenovo jest problem, że po premierze nowe aktualizacje praktycznie nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG G3 jest z drugiego kwartału 2014 roku, a dostał aktualizację do Androida 6.0, także wydaje mi się, że nie jest źle, jeśli chodzi o LG. Jeżeli powiedzialbyś, że bateria w LG jest problemem, to potwierdziłbym - jest tragiczna (rozdziałka ich ekranów robi robotę ;D).

O Xiaomi i ich aktualizacjach prawie nic nie wiem. Wiem tylko tyle, że teraz są co chwilę i to jest ważne, bo jest co poprawiać w tym sofcie.

Edytowane przez Konradol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...