Skocz do zawartości

Brak jakiejkolwiek transmisji danych...


arigold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z moim telefonem stalo sie cos dziwnego, z dnia na dzien - nie znam przyczyn.

Fakty:

- Moja karta sim obsługuje LTE (sprawdzane na innym aparacie, internet działa wszystko jest ok)

-Ustawienia apn są identyczne jak na oficjalnej stronie tmobile, dodalem tez numer telefonu itd. po czym wlaczylem i wylaczylem telefon - nie pomoglo

-Wsadzalem tez karte innego operatora do telefonu, zrobilem APN wlacz/wylacz itp - nie pomoglo.

Gdy rozwijam menu górne pojawia sie t-mobile 3g, gdy zwijam już tego nie ma (pic rel.)

 

 

Czy ktos mial taki problem? Wyjde z siebie.. coraz bardziej zaluje ze kupilem telefon z androidem w dodatku chinski

 

 

 

Screenshot_2016-08-08-22-23-24_com.android.settings.png

zjebanytelefon.png

zjebanytelefon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, arigold napisał:

Czy ktos mial taki problem? Wyjde z siebie.. coraz bardziej zaluje ze kupilem telefon z androidem w dodatku chinski

Kupujesz telefony czort wie skąd, i takie są tego efekty. Masz syfiastą wersję MIUI.

Zarezerwuj godzinkę i poczytaj na Forum jak odblokować bootloader, jak zainstalować TWRP, a finalnie, jak zainstalować i cieszyć się MIUI Polska/EU, które wolne jest od większości, jeśli nie wszystkich błędów.

Tylko zrób to, o czym napisałem, zanim zaczniesz zakładać wątki jak leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiłem na ibuygou, czy to nie jest czasem polecana przez wszystkich strona? Rozumiem że mam teraz czekać tydzień albo i więcej na odblokowanie bootloadera żeby móc wgrać jedyny dobry soft do telefonu i dopiero wtedy będę mógł korzystać z Internetu w telefonie? Mało profesjonalne jak na firmę ktora chce konkurować z Apple czy Samsungiem, śmiech na sali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, arigold napisał:

Telefon kupiłem na ibuygou, czy to nie jest czasem polecana przez wszystkich strona? Rozumiem że mam teraz czekać tydzień albo i więcej na odblokowanie bootloadera żeby móc wgrać jedyny dobry soft do telefonu i dopiero wtedy będę mógł korzystać z Internetu w telefonie? Mało profesjonalne jak na firmę ktora chce konkurować z Apple czy Samsungiem, śmiech na sali...

Nie musisz czekać tydzień albo więcej aby móc korzystać z internetu w telefonie. Przejrzyj tematy jak wgrać najnowszy stable/dev global

Jeśli chcesz miui polska wtedy musisz odblokować bootloader

Na przyszłość zamiast marudzić wpierw poszukaj odpowiedzi.

 

6 minut temu, nemed napisał:

Sprzedaj i kup Apple lub Samsunga.

Cierpliwość nie boli.

Wysłane z Mi Note

Co Twoja wypowiedź wnosi w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgrywalem żadnego nowego softu tylko przywrocilem do ustawień fabrycznych, częściowo sukces bo jest teraz h+.. ale powinien być LTE bo przecież ten model obsluguje LTE, jakieś rady? dodałem już punkt dostępu z t mobile ale nic to nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, arigold napisał:

Nie wgrywalem żadnego nowego softu tylko przywrocilem do ustawień fabrycznych, częściowo sukces bo jest teraz h+.. ale powinien być LTE bo przecież ten model obsluguje LTE, jakieś rady? dodałem już punkt dostępu z t mobile ale nic to nie zmieniło

Może po prostu w miejscu, w którym aktualnie jesteś, nie ma LTE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...