Skocz do zawartości

Co sądzicie o sprzedawcy z allegro BestOfElektro


LukJab94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chodzi mi mianowicie o tę aukcję http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3-32gb-2-gratisy-firma-gw-12-najtaniej-i6371961980.html

chciałbym się zapytać czy ktoś może kupował u niego. Proszę o opinię na temat sprzedającego. Może ktoś mógłby polecić innych sprzedawców.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wspomnieli wyżej, jakością nie będzie obiegał od innych, wysyłka z chin prosto na twój adres zapewne kupuję je po tym jak już ktoś złoży zamówienie. Na gwarancję 12m raczej nie licz (w sensie że naprawią ci tu w Polsce) Zapewne wysyłka na twój koszt do chin i żmudne  czekanie kilka miesięcy na całą procedure(wysyłka przez ciebie,odebranie przez chińczyka, ekspertyza , decyzja negatywna lub pozytywna co do reklamacji gwarancyjnej, przy odmowie naprawy gwarancyjnej propozycja naprawy odpłatnej i czekanie na twoją decyzję, następnie ewentualna naprawa i odesłanie telefonu z powrotem). Do Ciebie należy decyzja czy warto. Aha zapomniałem że jak kupisz z aukcji możesz lecz nie musisz mieć doliczony Vat, jeżeli w pełnej kwocie czyli ok 320 zł, co daj nam w całości kwotę ok 1740zł. Ja uważam że nie warto, i jeżeli na takich warunkach chcesz kupić telefon to proponował bym zakup na Alii.. np. U Goldway-a . To samo co na aukcji masz u niego za 1240zł z wysyłką lecz też może Ci Vat dojść, więc za ok 80 zł możesz wybrać inny rodzaj przesyłki(przepakowanie w Anglii) wtedy unikasz Vat-u oraz szybciej jest dostarczony i telefon kosztuje Cię ok 1320zł, z gwarancją masz tu troszkę lepiej, bo jesteś chroniony przez Alii... lepiej niż przez Allegro. Tak naprawdę na takich warunkach każdy z tego forum mógłby Ci kupić telefon z Chin.

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibuygou jest w tej chwili czarny mi5 32gb za 336$. nie wiem czy nie ma jakichś kuponów oprócz tego jeszcze. Do tego jakieś 60zł wysyłka DHL + ewentualnie przywalony VAT (ja dostałem 80zł) i cena wyjdzie bardzo podobnie, a będziesz miał gwarancję przynajmniej w Polsce. Biały jest troche taniej jeszcze.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibuygou jest w tej chwili czarny mi5 32gb za 336$. nie wiem czy nie ma jakichś kuponów oprócz tego jeszcze. Do tego jakieś 60zł wysyłka DHL + ewentualnie przywalony VAT (ja dostałem 80zł) i cena wyjdzie bardzo podobnie, a będziesz miał gwarancję przynajmniej w Polsce. Biały jest troche taniej jeszcze.

U Goldway widziałem rano za 309$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...