Skocz do zawartości

Mi4c WYBUCHŁ OBOK MOJEJ GŁOWY!!!!!


cukier1235

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię wybuchowy telefon ;) ,jeżeli telefon Ci si przegrzewa, masz podejrzenie że za moment wybuchnie, nie zwlekaj już dziś sprzedaj go mi. Zapłacę jak za nowy :P. Model nie ważny oby był to tylko Xiaomi

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki, Cukier :)

Żeby być sprawiedliwym, załóż może osobny wątek, jak Xiaomi postępuje z klientami. Tylko zaznacz, że nie zwrócili Ci za pościel :D Ciekawe, czy te wszystkie technologiczne pudelki, które tak chętnie pisały o wybuchu, tak samo chętnie napiszą o rozwiązaniu sprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamil507 napisał:

Coś z tymi mi4c faktycznie jest nie tak.. U mnie na oryginalnej ładowarce czy też tej od letv x600 i kablu od letv (testowałem też krótki kabel od powerbanka xiaomi z ich przejściówką) przy głębokim rozładowaniu telefonu, napięcie ładowania wynosiło koło 8v (sprawdzałem na dwóch różnych miernikach).Wtedy używałem letv a mi4c sobie testowałem. Oczywiście takie ładowanie przerywałem, po którymś podłączeniu zaczynał ładować normalnie. Co wy na to?

ale 8V to jest coś nie tak?

 

edit. a no dobra, powinien 9, dziwne. czym to mierzyłeś?

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprostowanie. Na portalu, który zamieścił najgłupszy artykuł o całej sprawie. Tak głupi, że aż musieli zmieniać treść.

http://www.tabletowo.pl/2016/08/08/xiaomi-mi-4c-stopil-sie-na-oczach-uzytkownika/

Sprostowanie na trzy zdania, oczywiście w aktualnościach się już nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil507 napisał:

Na dziesiąt telefonów jakie miałem tylko tutaj taki psikus :] Sam wyciągnij wnioski..

czemu trollowania? Może Ci źle pokazuje napięcie ten miernik, a quickcharge różne napięcia daje... chociaż fakt, w wersji 3.0 daje praktycznie dowolne (bodajże co 0.2V), a w wersji 2.0 chyba tylko 5v, 9v i 12v... o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą w temacie, ale czy to był jednostkowy pomiar? Powtórzyłeś go np. po minucie czy dwóch?

Na mój laicki rozum - wydaje mi się, że nie ma skoku między różnymi napięciami, tylko przechodzi to raczej płynnie. Są to jedynie moje domysły - musiałbym cokolwiek poczytać, żeby rzeczowo się wypowiadać

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...