Skocz do zawartości
  • 0

3 opcje od kolegów ze wschodu


beriam

Pytanie

Witam

Obecnie mam L735, ogólnie telefon ok, ale Windows 8.1 to już pustynia, a 10 jak wiadomo produkt wielce niedopracowany.
Miałem pełną P8, ale czegoś mi w niej brakowało, sprzedałem po miesiącu.

Od kilku dni czytam wszelakie arty, opinie i na chwile obecna mam małe szambo w głowie, jeśli chodzi o wybór, dlatego będę zobowiązany za wskazówkę, w która stronę mocy podążyć ;)
Argumenty mile widziane.

Mi4c vs Redmi 3S vs Redmi 3 Pro 

Zgodę na odblokowanie już mam, doszła szybko (2 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Też sie zastanawiałem nad tymi telefonami i wybrałem MI4C.

Póki co czekam na przesyłkę, ale ludzie którzy go posiadają tutaj, polecali go i jest to półka wyżej od serii Redmi.

Chyba, że zależy Ci na tej baterii 4k mAh. Jednak podobno seria Redmi jest bardziej awaryjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisałem tylko, że podobno. Nie jest to moja opinia, ponieważ nigdy nie miałem innego telefonu w ręce niż Redmi Note 2(kolegi). Przejrzałem troszkę forum i wypowiedzi użytkowników po prostu =).

Co do źródła:

Może nie jest napisane to wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

od kiedy note 3 pro to "cała linia redmi"?

kolega się pyta o zupełnie inne telefony:  Redmi 3S i Redmi 3 Pro

Nie twórz mitów na podstawie jednego posta.

Ja uważam że Mi4C ze swoim prądożernym SoC, wyświetlaczem i malutką baterią przy nich, może służyć jako ogrzewarka do dłoni w zimę (i to króciutko) :)

Skoro upakowali tyle wodotrysków do tego telefonu i sprzedają go w cenie prostych jak budowa cepa redmi 3 i redmi 3S to świadczy to jedynie o ich jakości...

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
56 minut temu, Volv3r napisał:

Też sie zastanawiałem nad tymi telefonami i wybrałem MI4C.

Póki co czekam na przesyłkę, ale ludzie którzy go posiadają tutaj, polecali go i jest to półka wyżej od serii Redmi.

Chyba, że zależy Ci na tej baterii 4k mAh. Jednak podobno seria Redmi jest bardziej awaryjna.

Co Cię skłoniło do tego wyboru, poza "awaryjnością" ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiałem się czy potrzebne mi 32GB pamięci i czy brak slotu SD to dobry pomysł. Nie mówię, że MI4C jest "bezawaryjny". Jak wspomniałem, to często loteria.
Wybrałem wersję 2/16 bo uznałem, że nie warto dopłacać 250zł do 3/32.

Mi osobiście podoba sie jego design, sporo osób komentowało, że robi całkiem dobre zdjęcia, większa wydajność. Dodatkowo ta lekko gumowata obudowa - dla mnie to plus.

Baterie ma słabszą, ale mi to nie przeszkadza. Na wyjazdy i tak zabieram powerbanka.

Dodatkowo od razu na allegro zamówiłem do niego szkło 3mk. (mam nadzieje, że to będzie dobry wybór).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.dobreprogramy.pl/Xiaomi-Mi4c-wybuchl-tuz-przy-glowie-polskiego-uzytkownika,News,75313.html :mrgreen:

Taki off top. 
Walka miedzy wybuchającym telefonem , a 3s trwa (Zakładam, ze to najsensowniejsza opcja z 3)
Nie gram, telefon ma działać płynnie, obudowa ma wytrzymać swoje (nie chce po kilku tygodniach widzieć wyślizganego plastiku lub schodzącej farby). Wiem, cena mówi sama za siebie, ale mimo wszytko ;)

Czy bez  LTE800 , da się komfortowo używać 3S ?

Edytowane przez beriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpowiedz sobie na pytanie co jest dla Ciebie ważniejsze. sam stałem przed takim wyborem i padło na 3S.

Mi4c - wydajniejszy w grach (ale jeśli nie grasz to nie ma znaczenia, bo w pozostałym użyciu 3s działa bez problemów), lepszy aparat (tu spora różnica zwłaszcza w wieczornych/nocnych), wyższa półka (aczkolwiek to dla mnie nie argument - 3s nic nie moge zarzucic, akurat mam obydwa przed sobą i jest dobrze). Za to słabsza bateria, brak fingerprinta (ja akurat bardzo lubię), brak radia (!), wersja 3/32 zauważalnie droższa i z tego co pamiętam brak andka 6.0.

Redmi 3S - odwrotnie do powyższego.

Ja wybrałem jak widać i nie żałuję.

Obydwa nie mają pasma 800 - zależy gdzie mieszkasz. w dużych miastach bez znaczenia. Sprawdz swojego operatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za 3s moim zdaniem przemawia bateria, poza tym brak podświetlanych klawiszy trochę razi, pracuje po nocach często, wiec tak opcja byłaby mile widziana. Pytanie jak dlugo będzie wsparcie dla tego modelu ?

4c jak wyżej, bateria, ale negatywnie, chociaż z tego co piszą ludzie, trudno powiedzieć czy obiektywnie, mimo wszytko daje rade. Nie wiem jak wygląda temat USB C, trzeba kupić osobny kable pod PC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...