Skocz do zawartości

Odblokwywanie bootloadera - 50% i nie można zidentyfikować telefonu


Sarycan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem Redmi 3 od Polskiego sprzedawcy na allegro - prawdopodobnie pierwszy błąd.

Sprzedawca ten zainstalował na moim telefonie ten system:

Screenshot_2016-08-05-20-54-20_com.android.settings.pngScreenshot_2016-08-05-23-26-46_com.android.settings.pngScreenshot_2016-08-05-23-26-54_com.android.settings.png

Dostałem pozwolenie na odblokowanie bootloadera, jednak przy 50% wyskakuje mi couldn't verify the device, not connected to MI phone.

Wiem, widziałem już kilka tematów z tym problemem, jednak żaden nie odpowiedział na moją jego wersję, otóż nie mogę wejść w ustawieniach w zakładkę urządzenie, a jak wiadomo dalej>opcje programistyczne>pozwól na(...)fastboot.

Wchodząc w zakładkę urządzenie telefon tak jakby resetuje ram. Nie mam aktualnie jak zainstalować oryginalnego romu(czas, ograniczony internet) przez miflash i dopiero odblokować bootloadera, po czym wgrać xiaomi.eu, chciałem na razie tylko odblokować bl.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Edytowane przez Sarycan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj nowe oprogramie, KROPKA W KROPKĘ tak jak na poradniku. 

Samemu dzisiaj wgrywałem przez ten sposób, a sam nigdy nic nie wgrywałem żadnych romów, czy czegoś tam. Zajęło mi to pół godziny i mam czystego nieskazitelnego MIUI 8 :) Wybrałem Last Global Developer Version.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem rozwiązany - odblokowałem w Informacje o telefonie ustawienia programistyczne, ale nie wyświetliła mi się w ustawieniach możliwość wejścia, więc ściągnąłem apkę ze sklepu "Developer Tools", która jest jako skrót do tych ustawień i tam odblokowałem tryb fastboot oraz możliwość zdjęcia blokady OEM. Dzięki temu adb wykrywało już moją komórkę w trybie fastboot i mogłem zaktualizować przez miflash, instalacja się powiodła i potem nie było problemu ze zdjęciem blokady.

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...