Skocz do zawartości

Problemy po aktualizacji MiBand 2


buli889

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam

nie wiem czy to miało wpływ, ale może ze 4 dni temu załadowałem firmware PL ver.  3 znaki i kropka z dołu,  oraz MiFit ver.  3.1 też z forum. 

Mi Banda 2 mam od jakichś 10 miesięcy, odkupiony miał wtedy 6 miesięcy. Przez ten czas działał bezproblemowo. 

Opaska działała poprawnie, wczoraj miała 75% barerii.  A rano wstaję i ciemno. Przycisk niereaguje,  ekran nie świeci,  smartphone nie widzi opaski. 

Podłączyłem do USB to ładuje jakby od 50%,  ekran wyświetla ładowanie. Po 30 sek. odpiąłem. MiFit się połączył,  ale ekran i przycisk dalej nie reagują. 

Na wszelki wypadek uruchomiłem widoczność opaski przez Bluetooth w ustawieniach MiFita. 

Jakieś pomysły? 

Jak ewentualnie wrócić do fabrycznego firmware? 

Może zainstalować Notify i dać ciągły pomiar tętna, by rozładować baterię i tak doprowadzić do restartu? 

Dnia 6.08.2016 o 23:10, buli889 napisał:

Witam, zaktualizowałem dziś miband 2 i zauważyłem ze podczas naciskania na dotyku nie przełącza się miedzy krokami, tetnem etc.
Podczas naciskania jest animacja przelaczania sie lecz pokazuje sie caly czas zegarek ;)

ktos ma taki problem?

Spradź w aplikacji MiFit,  czy masz w ustawieniach opaski uruchomione pozostałe ekrany (lista co ma wyświetlać na opasce),  może podczas aktualizacji zresetowała się. 

 

Edit

Teraz dopiero patrzę na daty,  ale moderator wrzucił mój wpis do odgrzanego kotleta,  sprzed roku. 

 

Trzy godziny stracone na wyjaśnienie problemu. A okazało się że był bug w firmware. Pl. 

Po przeinstalowaniu poprawionej wersji już działa. 

Edytowane przez Marko77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marko77 - może mi podpowiesz co i jak zrobiłeś? U mnie po wgraniu najnowszego firmware kompletnie czarny ekran... od tego czasu wgrywałem już w opaskę wszystko - PL i oryginał.53, .54... niestety lipa. Ekran ciągle czarny. Dodam iż wszystkei funkcje jak i parowanie urządzenia działają wyśmienicie. Reaguje i bzyczy kiedy trzeba, mierzy itd. Ekran czarny :(((

Dzisiaj zostawiam opaskę w lodówce na noc i jutro może po weekendzie zobaczę czy rozładowanie coś pomogło...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...