Skocz do zawartości

MI2/S - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko teraz powiedzieć skąd wziąć - może HK Goldway na Aliexpress, może gdzieś na Gearbest ....?? 
Napisz do Buriza na forum PW - możliwe, że po prostu aukcja się skoczyła i jej nie wznowił.
A jeśli je będzie miał, to na 100% nie bój się o nic. Mieszka w Chinach i zamawia prosto od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym sprzedawcy? Ktoś kupował?

http://allegro.pl/mdc-592-xiaomi-mi-2s-32gb-3g-13mpx-kolor-bialy-pl-i5149879496.html

 

Z tego co wiem Xiaomi Mi2S nie są już produkowane. Więc skąd te niby nowe phony w sprzedaży?

Do Buriza wysłałem wiadomość ale jak na razie nie ma odzewu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buriza odpowiedział że nie będzie już tego modelu w sprzedaży bo wycofali go z produkcji. Więc kto się załapał jeszcze w lipcu ten miał szczescie - lipa totalna. Nie ma obecnie kompaktowego smartfona na rynku  w rozsądnej cenie i porządnych parametrach.

A co powiedzie na ten link z allegro? Ktoś może miał do czynienia z tą osobą któa sprzedaje Mi2s?

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem gdzie to umieścić pytanie -na giełdzie jeszcze nie mogę .

Więc piszę tutaj.

Niestety mój Mi2S pojechał do Chin i nie wrócił :(. (zwrócono mi kasę za telefon)

 

Chcę kupić urzywanego Mi2S wprzyzwoitym stanie.

Może ktoś czciałby pozbyć się swojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem gdzie to umieścić pytanie -na giełdzie jeszcze nie mogę .

Więc piszę tutaj.

Niestety mój Mi2S pojechał do Chin i nie wrócił :(. (zwrócono mi kasę za telefon)

Chcę kupić urzywanego Mi2S wprzyzwoitym stanie.

Może ktoś czciałby pozbyć się swojego :)

pw ;)

Wysłane z MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Xiaomi Mi-2s posiada WCDMA (3G) 900MHz? Czytając specyfikację na tej stronie mogę rozumieć że tak 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/mi2s/Xiaomi-MI-2S.html

ale już tutaj  jest inaczej 

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_2s-5397.php

Jak z tym jest, czy są może rózne wersję telefonu które obsługują różne częstotliwości? Z tego co się dowiedziałem, to poza miastem bez 3G 900MHz mogą być duże problemy z netem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak z tym jest? W komentarzach na tej stronie http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/mi2s/Xiaomi-MI-2S.html opiekujący się tym portalem napisał że jednak są Mi2S w wersji europejskiej 3G 900Mhz, cytuję: " Xiomi sprzedaje także wersję z obsługą 900 MHz; tak przynajmniej producent podawał w specyfikacjach". 

Ktoś wie coś na ten temat? Niemożliwe żeby takich podstawowych informacji nikt tu nie słyszał. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ze Xiaomi nie produkuje już tych telefonów. Na początku myślałem że jest w pełni kompatybilny w Polsce  jezeli chodzi o wszystkie częstotliwości, później okazało się że jednak  nie jest (tak pisali ludzie na forach i czytając specyfikacje na innych stronach. Myślałęm że tak rzeczywiście jest, więc przestałem interesowac się aby go jakoś dostać np. xon24 z portalu aukcyjnego) a na końcu, że niby jednak są z wersją europejską. Totalny mętlik w głwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką ochotę kupić sobie Xiaomi Mi2S w wersji 32 Gb. To co mnie powstrzymuje, to opinie na temat najnowszego Androida 5.0 z Miui V6. Nie chcę ciągle bawić się w instalowanie paczek, wtyczek, modów i różnych wersji romów. Czy istnieje ROM (Miui v6 4.4?), na którym absolutnie wszystko działa i który nie stwarza problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakoś wsio działa (oprócz sporadycznych problemów bluetooth - radio) i żadnych modów nie instaluję ;) Było MIUI v6 4.4 ale to musiałbyś poszukać, ewentualnie ktoś wrzucić mógłby

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką ochotę kupić sobie Xiaomi Mi2S w wersji 32 Gb. To co mnie powstrzymuje, to opinie na temat najnowszego Androida 5.0 z Miui V6. Nie chcę ciągle bawić się w instalowanie paczek, wtyczek, modów i różnych wersji romów. Czy istnieje ROM (Miui v6 4.4?), na którym absolutnie wszystko działa i który nie stwarza problemów?

Nie taki nie istnieje pozostaje cieszyć się V5 dopracowanym systemem lub znosić wady 4.4 -jest lepszy od 5.0.

Czekamy na MIUI 7 a co do MI2S mam go 32Giga z baterią 3100 najlepszy telefon jaki miałem. Bateria wymiata.

Specyfikacja do dziś też daje radę. Xiaomi daje d*py już jak inni producencji i powoli przyjmuje ich politykę.

Będą wydawać porty na starsze telefony a na nowe produkty normalne wsparcie do czasu...

Osobiście uważam że kopiowanie ios w nowej wersji to głupota, ale to chwyt marketingowy na sprzedaż i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ostatnia wersja.

Na 4.4
-nie wykrywa wszystkich urządzeń bluetooth Miui V6- Bluetooth I Casio Stb-1000 Problem - Akcesoria - Forum - MIUI Polska
-aparat przy qr działa jak chce (wina w może leżeć po stronie twórców aplikacji)
-błędy w profilach zasilania (np. jeśli spadnie si bateria do niskiego poziomu wyłącza ci wifi i inne rzeczy. Po anładowaniu telefonu nie możesz się połączyć z sieciami wifi)

-hotspot działa jak chce
-wifi czasem nie chce łączyć z sieciami


Trzy ostatnie problemy są związanie z profilami zasilania. Po zatwierdzeniu profilu standardowego wszystko zaczyna znowu działać- przez jakiś czas :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich mógłby mi ktoś doradzić jaki system wgrać w miare stabilny z małym drenażem baterii, ostatni wgrywałem w grudniu tamtego roku wersja miui 49.0.0 android 4.1.1 to mi pisze w informacji o telefonie. Na tym co mam aktualnie bateria trzyma krótko jak załącze internet to procenty bateri w oczach lecą, jest jakiś system w którym to jest naprawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...