Skocz do zawartości

Problem z internetem


lolowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pepso94 napisał:

Zainstaluj xiaomi.eu i problem zniknie.

A mogę to ściągnąć z tej strony i czy będę miał dalej system w języku polskim???

 

15 minut temu, jarekm95 napisał:

Przeczytaj COKOLWIEK o tym, proszę. Całe to forum o tym jest, było pierdyliard razy, zaraz będziesz zadawał kolejne pytania - jak wgrać itd.

a muszę to instalować żeby mi ten internet działał???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówię, na tym forum powinien być taki wielki popup wyskakujący każdemu nowemu użytkownikowi, że xiaomi nie jest przeznaczone na polski rynek i że to nie jest telefon gotowy do działania po wyjęciu z pudełka. Jak ktoś nie chce samodzielnie wgrywać - niech kupi coś dostępnego w sklepach stacjonarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez was popsułem sobię telefon bo te wasze romy z waszych linków działają ale nie ma polskiego języka tylko ang i jakieś chińskie i nie ma nawet sklepu play. Wgraj rom mówili będzie działać mówili i ***.A wszystko zrobiłem tak jak w tutorialu

 

 

Edytowane przez lolowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jarekm95 napisał:

Doradzaliśmy ci tu xiaomi.eu - on ma język polski. Jak wgrałeś co innego to możesz mieć sam do siebie pretensje. Idź do swojego gimbazjum i poproś polonistę o korepetycje z czytania ze zrozumieniem.

Dałeś mi link do swojego tutoriala gdzie są linki do romów bez języka polskiego

a pobrać to  DOWNLOAD WEEKLY  czy  DOWNLOAD STABLE (W/O ROOT, NO WEEKLY UPDATES ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lolowy napisał:

Dałeś mi link do swojego tutoriala gdzie są linki do romów bez języka polskiego

Dałem ci link do swojego tutoriala gdzie są linki do wszystkich romów polecanych na ten model. I przy miflashu przy każdym pięknie piszę który ma j.polski który nie.

Jak masz redmi 3 (nie 3s) i nie masz odblokowanego bootloadera to zrób jak @cincin27 radzi

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cincin27 napisał:

@lolowy

Jaki masz telefon? Redmi 3/3Pro czy Redmi 3s? 

Po drugie bootloader odblokowałeś? Wyżej napisałeś, że nie, więc nie wgrasz romu z linku, który wrzuciłeś. 

Jeżeli masz Redmi 3/3Pro i nie masz odblokowanego bootloadera to MiFlashem w trybie download możesz zainstalować rom Global od Xiaomi z językiem polskim:  http://bigota.d.miui.com/6.8.4/ido_xhdpi_global_images_6.8.4_20160725.0000.28_5.1_global_45ef76e911.tgz

Jeżeli masz Redmi 3s to musisz czekać na zgodę na odblokowanie bootloadera.

Ale w tym nie ma Mi flash A nie jednak mam sorry

Edytowane przez lolowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cincin27 napisał:

Wgraj to na zablokowany bootloader instrukcją z tematu Kompendium wiedzy albo tej: 

Pierwsze uruchomienie telefonu trwa około 15 minut, więc cierpliwości.

Już mi się wgrywa umiem wgrywać bo wczoraj to robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cincin27 napisał:

Wgraj to na zablokowany bootloader instrukcją z tematu Kompendium wiedzy albo tej: 

Pierwsze uruchomienie telefonu trwa około 15 minut, więc cierpliwości.

Ok Wszystko jest tylko Gps nie działa mam wysoką dokładność miui 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej aplikacji ci nie działa, może trzeba jej pozwolić na dostęp do lokalizacji, bo to że system ma do niej dostęp może nie wystarczać. Nikt nie zgłaszał problemów z GPS-em na tym romie, u mnie działa wyjątkowo dobrze.

PS

Długo w tym domu siedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, FromWP napisał:

A w jakiej aplikacji ci nie działa, może trzeba jej pozwolić na dostęp do lokalizacji, bo to że system ma do niej dostęp może nie wystarczać. Nikt nie zgłaszał problemów z GPS-em na tym romie, u mnie działa wyjątkowo dobrze.

PS

Długo w tym domu siedziałeś.

W pokemon go i napisali mi że mogę odblokować bootloadera

 

11 godzin temu, FromWP napisał:

A w jakiej aplikacji ci nie działa, może trzeba jej pozwolić na dostęp do lokalizacji, bo to że system ma do niej dostęp może nie wystarczać. Nikt nie zgłaszał problemów z GPS-em na tym romie, u mnie działa wyjątkowo dobrze.

PS

Długo w tym domu siedziałeś.

O dzięki wystarczyło wejść w opcję gps i okazało się że nie miało dostępu do lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...