Skocz do zawartości

Redmi 3 Pro ponownie się uruchamia/bład uwierzytelniania


dravd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 2 problemy ze swoim Redmi 3 Pro.

Od początku gdy kupiłem telefon po ponownym uruchomieniu telefonu w sklepie play wyskakuje mi błąd uwierzytelniania i muszę niestety zrobić reset telefonu by go użyć (ustawienia fabryczne). Po resecie mogę używać sklepu play do póki nie uruchomię ponownie telefonu.

Drugi problem to ponowne uruchamianie.

Telefon potrafi sam się zresetować, zauważyłem że najczęściej w nocy pod ładowarką (ostatnio zdarza mi się to codziennie)

Proszę o pomoc, nie mam już sił na ten telefon. Nie widzi mi się codziennie robienie resetów i codzienne konfigurowanie go od nowa abym mógł go normalnie używac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupowany w Polsce, to niestety masz zapewne wgrane patchowane oprogramowanie. 

Rozwiązaniem będzie odblokowanie bootloadera, i instalacja systemu xiaomi.eu/miuipolska. (na forum są dostępne poradniki, jak to zrobić) Wtedy będziesz mógł/a cieszyć się w pełni możliwościami tego udanego modelu xiaomi. 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,  telefon był kupiony w Polsce na allegro. W informacjach o telefonie jest  napisane Miui Global 7.3 (stabilna)  7.2.3.0.0 android 5.1.1.

Po tym samoczynnie ponownym uruchomieniu także nie mogę odblokować telefonu za pomocą kodu PIN.  I bateria wytrzyma mi maksymalnie 1 dzień bez intensywnego używania. 

Screenshot_2016-08-06-11-16-14_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz. W zakładce aktualizacje mam napisane Miui 7 Polska i sprawdź dostępność aktualizacji na Miuipolska.pl. i nie wiem co o tym myśleć. Chcialem zainstalować aktualizacje z pliku .zip którą pobralem z miuipolska.pl a telefon po wybraniu pliku chyba tylko uruchomił się ponownie. Muszę przyznać że próbowałem zainstalować nowego Roma ale trochę mnie to przerosło i nie wiem jak to zrobić.

Screenshot_2016-08-09-16-48-42_com.android.updater.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować nowy rom przez TWRP i na starcie mam problemy. Ekran wygasa i się rozjaśnia i w tak w koło, cały czas przy tym reaguje na dotyk. Nie mogę także wpisywać danych do logowania na konto google. Rom jaki wgrałem to xiaomi.eu_multi_HM3_6.8.4_v8-5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dravd napisał:

Udało mi się zainstalować nowy rom przez TWRP i na starcie mam problemy. Ekran wygasa i się rozjaśnia i w tak w koło, cały czas przy tym reaguje na dotyk. Nie mogę także wpisywać danych do logowania na konto google. Rom jaki wgrałem to xiaomi.eu_multi_HM3_6.8.4_v8-5.1

A na jaki rom wgrywałeś, zrobiłeś w twrp wipe (factoty reset)? Możesz to jeszcze zrobić w twrp jak je masz może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2016 o 19:50, FromWP napisał:

A na jaki rom wgrywałeś, zrobiłeś w twrp wipe (factoty reset)? Możesz to jeszcze zrobić w twrp jak je masz może pomoże.

Pomogło :-D Dziękuję za pomoc. 

Proszę o zamknięcie tematu, wszystko jest już ok.

Edytowane przez dravd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...