Jump to content

Karta SIM


FrageN
 Share

Recommended Posts

Cześć,przyszedł dzisiaj do mnie Xiaomi Redmi 3,lecz mam z nim problem.

Chciałem włożyć swoją kartę SIM,lecz jest ona za duża, na internecie widziałem jak typek wypala to jakoś i wyciąga ten sam rdzeń,lecz to chyba ryzykowne.

Jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Orange bierze 25 ;) Potwierdzone info.

A z wypalaniem to nie wiem, ale widziałem takie sposoby na używanie jednocześnie sim i sd w slocie hybrydowym. Podgrzewa się kartę, ona się "rozkleja". Chip jest jeszcze zalany jakimś klejem, można lekko spiłować żeby nie uszkodzić chipa ale żeby to było cieńsze. Tak przygotowaną kartę (a w zasadzie już jej chip i styki) przykleja się na kartę pamięci i wkłada do slotu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To albo mnie skroili, albo na firmę jest inaczej. Fakt jest taki, że dostałem kartę pamięci za free przy wymianie. Wymieniałem równo tydzień temu na nano usim żeby do redmiego 3s zaaplikować.

Ja mam w redmi 3s 2 karty sim i kartę SD. Nic nie kleiłem, nie grzałem nie odklejałem. Papierem ściernym zmniejszyłem grugość karty sim i tyle. Ładnie się blokuje i nie przesuwa podczas wkładania szufladki.

edit:

 

Nie skroili:

w moim abonamencie 5 dych netto wymiana kosztuje:

http://www.orange.pl/kid,4004680394,id,4004680548,title,Jak-wymienic-karte-SIM,helparticle.html#pomoc_menu

Edited by bergmen
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, bergmen napisał:

w moim abonamencie 50 dych netto wymiana kosztuje:

Chyba 5 dych ;) 50 dych = 500zł

Dla użytkowników indywidualnych jest 25. Jak dla mnie opłata jest "chora". Powinno być max tyle ile starter kosztuje. Poza tym powinni wymieniać bezpłatnie jeśli karta nie obsługuje ich usług, np LTE. A u nich bezpłatnie to tylko jak karta nie działa, albo podpisujesz nową umowę... i jakaś promocja na karty nfc chyba była, ale to też się wiąże z jakąś umową.

Link to comment
Share on other sites

masz rację - to nie kosztuje pięćdziesięciu dych :-D  tylko pięć :)

Walą nas po portfelach gdzie się da... Ciekawe jakie i kiedy następne karty sim wymyślą.... Ledwo co trzeba było na mikro wymieniać...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pewnie zaraz pójdzie na mnie lincz ale jak ktoś cokolwiek w życiu robił a nie za wszystko płacił zrozumie. Weź od kogoś karte na wzór, przyłóż do swojej, zaznacz nożykiem introligatorskim, a później rznij aż odpadnie, pamiętaj żeby zaznaczyć trochę dalej niż w rzeczywistości, lepiej mieć więcej niż mniej a nadmiar zawsze można zjechać delikatnym papierkiem ściernym.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...