Skocz do zawartości

Viper4droid problem z bibliotekami


KotwImbryku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam redmi 2 1gb z miui 6.6.30 we wczesniejszych wersjach było to dodatkowe ustawienia od roota w panelu sterowania a w tej tego niema . Sprawdzalem aplikacja root checker i niby wszystko jest lecz i tak nie działa i nie chcą sie ładować biblioteki 

Edytowane przez KotwImbryku
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, KotwImbryku napisał:

Mam redmi 2 1gb z miui 6.6.30 we wczesniejszych wersjach było to dodatkowe ustawienia od roota w panelu sterowania a w tej tego niema . Sprawdzalem aplikacja root checker i niby wszystko jest lecz i tak nie działa i nie chcą sie ładować biblioteki 

Nie masz root'a, dlatego V4A nie zadziała. Root każdy musi sobie zainstalować sam, a nie mamy go już od... stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sytuacja, jak u mnie, kiedy sobie testowałem - miałem root jeszcze ten z MIUI Polska, ale Viper nie chciał działać z jednej przyczyny - wymagał SuperSu, także albo niech Kot spróbuje doinstalować SuperSu, albo w ogóle machnąć przez TWRP/Recovery od nowa SuperSu. Z forumowego linku działało bez zgrzytu - SuperSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniuchalem w internecie i paru godzinac kombinowania trafilem na sposob ktory zadzialal. Wystarczylo zaisntalowac go przez recovery i nadac upranienia przez SuperSu. Wyłapalem to z tego tematu. http://forum.android.com.pl/topic/191974-viper-fx-blad-instalacji-bibliotek/

Dziek wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...