Skocz do zawartości

Mi5 problem muzyka (głośność)


ToMiSlaV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie drodzy forumowicze.

Przechodzę od razu do sedna bo szkoda czasu. Miałem Mi4 podpinalem sluchawki (jack w samochodzie) i jak dawalem max glosnosci w telefonie to oczywiscie wyskakiwalo ostrzezenie, ze to moze byc za glosno itd.

Mam Mi5 podlaczam i tutaj niestety nie jest dobrze. Podglasniam na max w telefonie to ostrzezenie nie wyskakuje, ale gra ogolnie o wiele ciszej niz Mi4. W aucie nawet jak na maxa dam radio to bez szalu a przy Mi4 nie dalo sie dac max bo w skali do 40 glosnosc to 25-30 Ty o byla max. Tutaj jakos cicho idzie muzyka. Poradzcie co moglo sie stac? Czy gdzies cos mozna ustawic?

W Mi4 jak juz wyskakiwalo ostrzezenie, ze jest za glosno to faktycznie czuc bylo ta roznice. Gral glosno.

Tutaj (Mi5) ostrzezenia nie ma i gra cicho.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema prosto powiem 2 problemy od Miui 9 proces telefon w gotowości działa 100% czasu nawet jak używam telefon 

Po 2 od ostatnich 2/3 wersji głośność na Jacku spadła dosyć zauważalnie natomiast jakość jest znacznie lepsza i nie szumi tak jak kiedyś . Wiadomo czy coś będzie robione w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kwisatzhaderach napisał:

Właśnie chciałem założyć podobny temat. Po ostatniej aktualizacji tygodniowej Mi5 gra u mnie sporo ciszej, tak jak kiedyś przed przejściem z Globala na MiuiPolska.

Czy więcej osób ma podobny problem na nowym MiuiPolska?

Błąd ost. aktu. Jest ciszej, ale jakość jest sporo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na dzisiejszej aktualizacji nic się nie poprawiło i dalej gra bardzo cicho.

W bardzo wielu sytuacjach trzeba słuchać z głośnością ustawioną na maks i wystarczy to ledwie na styk, aby było akceptowalnie słychać w głośniejszych miejscach (przy całkiem niezłych i głośnych słuchawkach Mi In-Ear Pro).

A co do poprawy jakości nie mogę za wiele powiedzieć, bo słuchając audiobooków w formacie mp3 żadnej poprawy nie da się odczuć (a i na jakość odtwarzanej muzyki, nawet jak grało głośno, nigdy nie narzekałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mądrzy ludzie. Po kolejnej aktualizacji pojawił się znów problem z brakiem możliwości regulacji głośności w aplikacji Muzyka, czy Muzyka Play. Wskaźnik oczywiście przesuwa się na pasku ale głośność cały czas jest na max. Dotyczy to głośnika telefonu jak i słuchawek. W aplikacji YouTube czy Tidal wszystko działa. Przy streamingu bluetooth również. Poprzednio wyczyściłem do fabrycznych i wszystko wróciło do normy ale oczywiście dużo z tym roboty. Wyczyściłem dane aplikacji Muzyka i nic z tego. Może ktoś, coś...

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2017 o 10:26, kwisatzhaderach napisał:

Niestety na dzisiejszej aktualizacji nic się nie poprawiło i dalej gra bardzo cicho.

A co do poprawy jakości nie mogę za wiele powiedzieć, bo słuchając audiobooków w formacie mp3 żadnej poprawy nie da się odczuć (a i na jakość odtwarzanej muzyki, nawet jak grało głośno, nigdy nie narzekałem).

Wystarczy, że usuniesz plik w etc\mixer_paths_overlay_dynamic.xml

I wszystko będzie okej. Od następnej aktualizacji już go nie będzie w ROMie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...