Skocz do zawartości

Multwindows/multitasking dla miui 7 note 3 pro


zardes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy zna ktoś jakąś metodę na uruchomienie 2 aplikacji na ekranie smartfonu?

Próbowałem już xhalo i xmultiwindow, nie wiem może źle coś konfiguruje, ale podczas przeciągnięcia aplikacji na połowę ekranu odpala się ona prawidłowo, lecz gdy dodaję 2 to już ta 1 znika i zastępuje ją czarny ekran, wygląda to tak jakby poprawka xvisibilyty nie działała, może są jakieś inne alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest aplikacja OGyoutube ( nie szukaj w google play bo nie znajdziesz tam szukaj w necie) ona pozwala na słuchanie muzyki z filmików na youtube. Przy okazji możesz za jej pomocą ściągać filmiki lub samą muzykę z nich. Ogólnie to regulamin youtuba czy jakoś tak zabrania odtwarzania filmików z yt z wyłączonym ekranem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, homman said:

OG youtube niczego nie załatwia.

Jak mam ściągać to wolę na kompie przez YT downloadera czy dodatki do chroma.

A tak nie można ani np przeglądać neta i odtwarzać yt ani wygasić ekranu.

Źle zrozumiałeś. Nie musisz ściągać filmików żeby móc słuchać muzyki z wyłączonym ekranem. SzymenL0K0 nadmienił tą funkcję tylko jako dodatkową.

Alternatywą dla OGyoutube może być moduł Xposed o nazwie Youtube background playback.

 

A co do multiwindow to niestety nie na miui.
Jak chcesz multiwindow to musisz zainstalować sobie zystem typu Ressurection Remix (testowałem, działa dobrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podobnie jak w tytule tematu interesuje mnie odpalenie dwóch aplikacji (dowolnie przeze mnie wybranych) na jednym ekranie w tym samym czasie. Mój telefon to Xiaomi Redmi Note 4X soft to najnowsze MIUIpolska MIUI 8.6 xiaomi.eu 7.6.15. Widziałem taką funkcjonalność na samsungu Xcover 4. Wiem że temat dotyczy redmi 3 i zszedł na aplikacje youtuba... Moderator broni pisać nowe tematy więc tu.

Edytowane przez Magic_coin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na telefonach z Nougatem da się w taki sposób: Nie próbowałem, trafiłem jedynie na Reddicie na ten sposób. 

 

Czegoś takiego szukam!

Gość zdaje się wspominać o jakimś linku w opisie. Dysponujesz takim? Mógłbyś podać źródło? (Reddit mały nie jest)

 

EDIT

Już sobie poradziłem. Wystarczyło odpalić film w appce youtube i tam pod spodem jest link do aplikacji.

 

To działa!

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...