Jump to content

Restarty oraz wylogowywanie z sieci


ramzi

Recommended Posts

Witam

 

Od niedawna jestem posiadaczem Mi4 LTE 2/16. ROM : MIUI Polska 7.5.2.0 (MXDCNDE)  android 6.0.1

Telefon każdego dnia zaliczy samoistny restart albo się wyloguje z sieci i trzeba Pin wpisywać, dodatkowo nieraz po wylogowaniu z sieci i ponownym wpisaniu pin, niby się pojawi zasięg 3g i wygląda jakby wszystko było ok, ale próby zadzwonienia gdziekolwiek są nieudane i trzeba go ręcznie zrestartować.

Dodam tylko że w zasadzie to zaraz na początku wrzuciłem WP 10 ale dnia u mnie nie wytrzymał i potem przywróciłem MIUI, może  to jest przyczyną, bo zaraz po przywróceniu miałem problem z niedziałającymi czujnikami , ale to dało się naprawić ponowną kalibracją.

Czy mógłby ktoś nakreślić czy to da sie jakoś "naprawić"  albo wskazać rom na którym telefon powinien prawidłowo pracować ??

 

Mam wrażenie że to wina softu ale może się mylę, a nie chciałbym odsyłać do chin i na miesiąc zostać bez telefon.

Z MI4 też nie chciałbym rezygnować bo bardzo mi przypadł do gustu.

Będę wdzięczny za pomoc,

pozdrawiam,

Ramzi

 

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie wylogowań z sieci oraz restartów:

Mi4-CT na ROM-ie Global Stable 7.5.1.0.MXDMIDE. W przeciągu kilku dni miałem 2 restarty i jedno wylogowanie z Sieci owocujące koniecznością wpisania PIN-u - wszystkie w pierwszych 2/3 dniach użytkowania, w różnych, randomowych sytuacjach. Obecnie jakby się uspokoiło.

Na oficjalnym forum były raportowane podobne błędy, zarówno na Globalu, jak i na trochę nowszym China Stable. Zresztą sam też się z takim zgłosiłem. Można więc założyć, że "tak jest" i tyle.

W pierwszej kolejności spróbuj wrzucić Miui.eu albo Globala Stable.

Link to comment
Share on other sites

Już to się przewijało na forum, no trochę osób tak ma. Nie wiem jak do wylogowywania się z sieci, ale restarty tak. Ja siedzę od samego początku na Global Dev, na początku restarty były częstsze, od dwóch ostatnich aktualizacji jakby się uspokoiło. Jeden, lub dwa restarty przez 2 tygodnie da się wytrzymać. Ponoć nie jest to wina ROMu, a ogólnie ROMów opartych na Androidzie 6.0.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby restart był raz na tydzień to jeszcze nie byłoby tak źle , ale najbardziej doskwiera mi wylogowanie z sieci , a co gorsza potrafi to zrobić podczas rozmowy . A czy jest przetestowany jakiś starszy ROM który nie robi takich numerów ??

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...