Skocz do zawartości

Mi Note Pro. Przegrzewanie się, bateria.


Blacha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do użytkowników Mi Note Pro. Jak wygląda sprawa z temperaturami SD 810? Bardzo się przegrzewa? Czytałem gdzieś, że ten procesor montowany w Pro to jakaś nowa rewizja i już się tak nie grzeje. Note Pro ma wyświetlacz 2K. Jak wpływa to na baterię? Czy telefon trzyma na baterii odczuwalnie mniej niż zwykła wersja Mi Note? Polecacie ogólnie ten telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro wytrzyma ci z 1 dzień. Tak piszą użytkownicy pro. Ja się zastanawiałem między mi note i mi note pro. Na forum ludzie tak właśnie pisali - poczytaj wątek główny. Mi note mi trzyma około 3 dni na sofcie 6.7.28. 810 na pro jest poskromiony.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt czasem się troszkę zagrzeje przy dużym obciążeniu ale nie jest najgorzej. Mierzyłem z ciekawości to jak dobrze pamiętam to temp. nie przekraczała 40stopni na obudowie. Grzeje się tez przy ładowaniu no ale szybko się ładuje. Bateria no cóż mogło by być lepiej. Ja mojego eksploatuję na dwóch simach, sporo rozmów, WIFI i Bluetooth na stałe i bateria wytrzymuje 1dzień. Na MIUI 7 wytrzymywał prawie 2dni. Wydaje mi się że MIUI7 lepiej zażądzał energia niż MIUI8. Ogólnie jestem zadowolony bo nie mam z nim żadnych problemów, od początku wszystko działa, nie wiesza się, itd. itp. Pozdrawiam.

Edytowane przez Krzysztof Dudzewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, davneson napisał:

Jeśli komuś mi note pro trzyma dłużej niż 1 dzień to po prostu go prawie nie używa 

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Mi trzyma 2 dni i używam go normalnie facebook, whatsapp, przeglądanie stron, 2h EskaGo i kilka wyścigów w real racing 3 ale jeśli ktoś się spodziewa że będzie żyłował nonstop telefon grami, facebookiem itd i chce by telefon trzymał 3 dni to brawo pokaż mi taki telefon.

@Blacha ja Tobie polecam Mi Note Pro. Wyświetlacz naprawdę wymiata i jest o wiele mocniejszy od zwykłej wersji ale sam sobie musisz odpowiedzieć po co jest tobie telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mi Note Pro to obecnie jestem na wersji 6.9.15. Korzystam z dual sima, rozmowy około 3h dziennie, większość czasu WiFi, gry ,facebook itp sporadycznie odpalane (mniej niż godzinę dziennie.) plus aplikacje firmowe i telefon trzyma mi ponad jeden dzień co uważam za bardzo dobry wynik. Dodam iż rozdzielczość 2K. W przypadku zejścia do rozdzielczości 720P telefon trzyma około 3-5h dłużej. Lepsze zarządzanie baterią jak dla mnie było w Miui 7 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czasami się grzeje, ale to sporadycznie. Niedługo mi minie cały rok i mój Mi Note Pro sprawdza się rewelacyjnie. Codziennie rano go ładuje ( szybkie ładowanie ), wieczorem mam około 50 %, teraz mam 63% przy dwóch godzinach włączonego ekranu, cały dzień włączony LTE dane, w domu wifi, pełni rolę czytnika ebook, w nocy traci około 3% bateria.

W każdym razie wszyscy tak narzekali na baterię, ale u mnie nie mam żadnego problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie z powodu lepszego procesora i większej ilości RAM'u = lepszej wydajności oraz dużo lepszego wykonania mógłbym ten czytnik poświęcić. Aczkolwiek od dawna o nim marzyłem, tym bardziej, że jest dodatkowo programowalny jak w Redmi Note 3. 

Póki co wstrzymuje się z zakupem bo został mi obiecany prezent w tej kategorii więc będzie niespodzianką, którego z nich zostanę. Przynajmniej nie muszę sam wybierać. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
12 godzin temu, Madliszka napisał:

MI mi note pro trzyma dość krótko, czasem mam problem, żeby wytrzymał jeden dzień. Nie gram na nim, gps wyłączony, dane włączone, bluetooth włączony non stop. Maksymalnie dochodzę do może 3 godzin SOT, ale to ciężko. A i jeszcze zmniejszona rozdzielczość ekranu. 

Mając permanentnie włączony BT narażasz się na ryzyko przejęcia telefonu. Zdajesz sobie z tego sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...