Skocz do zawartości

Nie wykrywa słuchawek


Kosarz5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do swojego nowego smartfona podłączyłem słuchawki Superlux 681 HD i smartfon je wykrywa, po czym mija sekundka i ich nie widzi. Podłączyłem też douszne od smartfona Kruger Matz Live i to samo. Gdy od razu przytrzymam jacka to smartfon widzi słuchawki, ale słyszę nic nie idzie zrozumieć i ciężko to dżwiękiem nazwać. Co robić? Wysyłać na gwarancję, czy może mam kupić jakieś specjalne słuchawki z innym jackiem?

Pozdrawiam

Edit:Proszę o przeniesienie do działu z Redmi 3. Jestem nowy na forum i zaszła pomyłka :)

Edytowane przez Kosarz5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do swojego nowego smartfona podłączyłem słuchawki Superlux 681 HD i smartfon je wykrywa, po czym mija sekundka i ich nie widzi. Podłączyłem też douszne od smartfona Kruger Matz Live i to samo. Gdy od razu przytrzymam jacka to smartfon widzi słuchawki, ale słyszę nic nie idzie zrozumieć i ciężko to dżwiękiem nazwać. Co robić? Wysyłać na gwarancję, czy może mam kupić jakieś specjalne słuchawki z innym jackiem?

Pozdrawiam

Edit:Proszę o przeniesienie do działu z Redmi 3. Jestem nowy na forum i zaszła pomyłka

Wyczyścić jacka, jak nie pomoże to gwarancja/serwis.

Sent from Redmi Note 2 Prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kosarz5 napisał:

A czy możliwe jest żebym uszkodził wejście jack tym lekko skrzywionym jackiem?

Pytasz, żeby się usprawiedliwić? Oczywiście, że tak Jeśli próbowałeś wepchnąć skrzywiony wtyk, to na bank uszkodziłeś gniazdo. O gwarancji zapomnij. Pozostaje Ci naprawa odpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...