Skocz do zawartości

Rozbity wyświetlacz - co i jak?


Nezo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Rozbiłem digitizer w mojej Mi4 LTE. W MiCenter za taką wątpliwą przyjemność wymiany tej usterki jest liczone 420zł. Jako, że nówka kosztuje jakieś 450-500zł zastanawiam się nad ucięciem kosztów. Znacie jakieś dobre źródła?
Znalazłem coś takiego przykładowo: http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Original-Touch-Screen-and-LCD-Display-Digitizer-Assembly-TP-For-XIAOMI-MI4-m4-smart/32345315125.html - na 100% podróba ale jakość jest dość chwalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potanialo w micenter o 100zl :-P w tym roku 3x wymieniłem wyświetlacz w mi4. Kupuje ekran z ramką na xiaomi.com.pl a znajomy w serwisie komputerowym wymienia :-P możesz też kupić samo szkło za 150 na allegro ale nie dodają do nich taśm z klejem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rozbiłem digitizer w mojej Mi4 LTE. W MiCenter za taką wątpliwą przyjemność wymiany tej usterki jest liczone 420zł. Jako, że nówka kosztuje jakieś 450-500zł zastanawiam się nad ucięciem kosztów. Znacie jakieś dobre źródła?

To raczej mało opłacalny deal, za niewiele więcej masz nowy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi tłumaczył dlaczego zamazywane są logo na ekranach ale juz nie pamiętam... Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tych ekranów zadowolony.

Teraz mam czarną ramke i srebrne przyciski co wygląda super :P jedyne co się nie zgadza to brak szkiełka od diody IR i na sztywno podklejone przyciski nawigacyjne (nie są podświetlone) w 2 ostatnich wyświetlaczach.

edit:

jak kupisz ekran razem z ramką to nie musisz się męczyć z oczyszczaniem pozostałości kleju i nakładaniu nowego :)

Edytowane przez Cake
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://xiaomipolska.pl/

mi wymienili za 340zł (z kosztem kuriera juz) i jestem zadowolony :) ogolnie widziałem ze na forum polecali ten serwis.

Choć Acid mi wycenił na 400zł + kurier, i też na pewno dobrze zrobi :) nówkę możesz upolować za 600zł, ale to ryzyko vatu...

choć kumpel do Redmi3 - za 320- ma jakiś problem z siecią po naprawie, dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...