Skocz do zawartości

Kupno Xiaomi MI2S


InVenTuS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i mam małe pytanie gdyż z tego co się tu dowiedziałem strona ibuygou jest pewną inicjatywą kupienia telefonu Xiaomi (oryginalnego) lecz na stronie http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi2S-4_3-Inch-32G-ROM-Android-4_1-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-76151.html również jest Xiaomi o wiele tańszy a reklama była na głównej stronie MiuiPolska można temu zaufać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj. Chcesz naprawdę zaoszczędzić te parę dolców? Bierz sobie co chcesz. Chyba niepotrzebnie pisałem artykuł o ibuygou bo jednak ludzie wolą kupić wszystko jak najtaniej niż zaufać sprawdzonym sklepom i mieć oryginał.

Czemu to piszę? A co masz w linku?

MTK6589-Quad-Core

Ja bym się trzymał z daleka.

I sprawdzę jak to możliwe, że ta reklama była na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i mam małe pytanie gdyż z tego co się tu dowiedziałem strona ibuygou jest pewną inicjatywą kupienia telefonu Xiaomi (oryginalnego) lecz na stronie http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi2S-4_3-Inch-32G-ROM-Android-4_1-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-76151.html również jest Xiaomi o wiele tańszy a reklama była na głównej stronie MiuiPolska można temu zaufać ?
388 $ to tanio...?. W linku który podałeś jest cena w Euro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i mam małe pytanie gdyż z tego co się tu dowiedziałem strona ibuygou jest pewną inicjatywą kupienia telefonu Xiaomi (oryginalnego) lecz na stronie http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi2S-4_3-Inch-32G-ROM-Android-4_1-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-76151.html również jest Xiaomi o wiele tańszy a reklama była na głównej stronie MiuiPolska można temu zaufać ?

Nie dość, że drogo to jeszcze podróbka.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna podróba. Naliczyłem co najmniej 3 rzeczy na tych zdjęciach które świadczą o podróbie. Nawet nie wiem jak można takie zdjęcia dawać i wciskać ludziom, że to oryginał.

Czemu nie możecie kupić na ibuygou co? No nie można tych paru dolarów dozbierać? Musicie tak kombinować?

Jeśli Was nie stać to nie kupujcie na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się podepnę.

Co sądzicie o takiej aukcji? http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-M ... 86137.html

Sprzaedawca twierdzi, że nowy i oryginalny a różnica w cenie spora. Ma feadback ponad 1k

Dokładnie na zdjęciach widać że podróbka... W takiej cenie nie znajdziesz oryginału. Feedbacku nie ma do telefonu ani 1.

Jeśli Was nie stać to nie kupujcie na siłę.

Albo kupić 2a :D

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się podepnę.

Co sądzicie o takiej aukcji? http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-M ... 86137.html

Sprzaedawca twierdzi, że nowy i oryginalny a różnica w cenie spora. Ma feadback ponad 1k

Powiem ci tak może nie akurat Xiaomi ale kupiłem telefon na aliexpress i po 2 miesiącach pamieć flash padła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak może nie akurat Xiaomi ale kupiłem telefon na aliexpress i po 2 miesiącach pamieć flash padła

Wiele osób kupiło telefony np. Samsunga w Media Markt i wiele rzeczy się popsulo. Loteria. Również są chińskie dziadostwa i chińskie dobre marki jak meizu, xiaomi, oppo, zopo, zte, huawei itd.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do tych modeli to osobiscie sam jestem przekonany ale na aliexpress trzeba bardzo uważać;) co się kupuje i na pewno osobiście odradzam Xiaomi mimo że dobrze nie znam sie na tym

Na Ali można kupić oryginały i podróbki a xiaomi dlaczego odradzasz? Dla mnie 1 klasa.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o odradzanie kupna Xiaomi na Ali bo jest szczególnie dużo podróbek.

Telefonów jest dużo ale większość w niższych cenach. Czasem się trafi artysta co sprzedaje nawet w wyższej cenie np. Co kolega dziś pisał z hongmi za 218 dolarów... Haha ... Lecz kase odzyskasz.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna podróba. Naliczyłem co najmniej 3 rzeczy na tych zdjęciach które świadczą o podróbie. Nawet nie wiem jak można takie zdjęcia dawać i wciskać ludziom, że to oryginał.

Czemu nie możecie kupić na ibuygou co? No nie można tych paru dolarów dozbierać? Musicie tak kombinować?

Jeśli Was nie stać to nie kupujcie na siłę.

Wycofałem zamówienie.

Z ciekawości: co wskazuje na podróbe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Licząc od góry:


    [*:1zhp7sli] Na zdjęciu bez baterii widać kod CE 0168. Po 8 powinien być znaczek wykrzykniku ! w kółeczku.
    [*:1zhp7sli] Słabo widać na zdjęciu ale prawdopodobnie brakuje pinów serwisowych na slocie SIM.
    [*:1zhp7sli] Widok etykiety pudełka. Jest puste pole między [ ] a powinno zawierać naklejkę z kodem IMEI i SN.
    [*:1zhp7sli] PIerwsze screeny z pulpitu. Widać wykonano je 1 stycznia. Na pulpicie nie ma katalogu Security z aplikacją Updater. Niebieska ikona ze strzałką.
    [*:1zhp7sli] Ekran statusu zajętej pamięci jest zły. Widać stare MIUI. I ta ilość pamięci też jest podrobiona bo z 32GB nie może być wolne 31,94GB
    [*:1zhp7sli] Dialer. Widać że nie ma tu rozdzielczości 720p tylko qHD
    [*:1zhp7sli] Screeny z about phone to już porażka. Rozdziałka qHD i do tego build w wersji JLB16! To jest MIUI sprzed co najmniej 7 miesięcy. Typowe dla fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Prosiłem sprzedawce żeby zrobił zdjecie recovery, ale najpierw nie rozumiał o co mi chodzi a potem powiedział że nie ma jak zrobić zdjęcia.

Nię będę ryzykowal. Jestem ciekawy co by było gdybym zapłacił VAT a potem się okzało, że to fake i bym odsyłał. VAT nie do odzyskania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...