Daviteusz

[6.0.1][FINAL] CyanogenMod 13

Recommended Posts

Dnia 22.10.2016 o 21:47, waldi26 napisał:

Jeszcze pytanie o fingerprint

Mam wg Aida 

Fingerprint Scanner >>
Producent: FPC / Goodix
Model: FPC102x / FP

A w pierwszym poście jest tekst zw goodix nie działa a FPC102x działa, mała sprzeczność bo pierwsze to producent a drugie model tego producdnta

Masz Goodixa, normalnie on nie działa na CM13,

ale wgrywając .zipa z fixem a później custom kernel (np. Radon albo AGNi) można go naprawić.

Strasznie słabo działa czytnik na ResurrectionRemix. Na MIUI łapał zawsze, bardzo rzadko się zdarzyło żeby nie odczytał palca, natomiast w RR bardzo rzadko się zdarza żeby odczytał palec. Najczęściej problem występuje gdy telefon poleży dłuższą chwilę, wtedy muszę wybudzić ekran przyciskiem zasilania, wtedy dopiero działa i to też nie zawsze za pierwszym razem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

mam pytanie   czy podczas  powrotu na miui   wyskoczyl wam taki blad w twrp "brak zainstalowanego systemu"  robilem  factory reset i zaawansowane  czyszczenie  data cache  potem flash zip miui 6.10.17   i na koncu oto walsnie   pojawil mi sie blad  ,dla  pewnosci znowu flash zipa i to samo    ale zrestartowalem   i czekalem   co bedzie   :-D  ale nic sie nie stalo 

Najnowszy rom zainstalowałem i używałem ok. 3 dni. Od początku problemy z kartami sim, tutaj pomogła paczka RADIOS znaleziona gdzieś na xda. Rom chodzi płynnie, aparat i fingerprint działa doskonale. Nie znalazłem żadnych bugów. Jednak jakoś zatęskniłem za MIUI. Aczkolwiek jak ktoś szuka czystego i funkcjonalnego romu to jak najbardziej polecam.

Próbowałem zainstalować CM i przy dosłownie ostatnim kroku - restarcie telefonu po instalacji mam cały czas ekran ładowania ( logo mi na czarnym ekranie ). Telefon włącza się do tego momentu, próbuje się uruchomić i po chwili się restartuje. W czym może leżeć problem?

Zainstaluj LineageOS. To CM pod nową nazwą. Jeśli się nie uruchamia to widocznie fon już nie obsługuje tak starej wersji romu. Jaki masz dokładnie model? Kenzo czy kate?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka