Jump to content

[6.0.1][FINAL] CyanogenMod 13

Daviteusz
 Share

Recommended Posts

A czy ktoś mógłby mi pomóc z moim problemem który opisywałem wcześniej ?

Chętnie bym Ci pomógł ale nie spotkałem się nigdy z tym problemem. Wyjmij karty na czas konfiguracji, potem włóż tylko jedną, sprawdź jak działa i włóż drugą. Popróbuj z tym i może coś zdziałasz.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zauważyłem, że mimo tego, że nie włączam BT to co jakiś czas pojawia się ikona w pasku powiadomień.

Tak jakby się sam włączał.

Dziwne, ale może to być związane z tym:

d132e757244ef99554a42d3195d36171.jpg

Sprawdź co masz tam ustawiony, ustaw tylko urządzenie i sprawdź czy problem dalej występuje.

Dnia 20.09.2016 o 20:07, Endymion napisał:

Chętnie bym Ci pomógł ale nie spotkałem się nigdy z tym problemem. Wyjmij karty na czas konfiguracji, potem włóż tylko jedną, sprawdź jak działa i włóż drugą. Popróbuj z tym i może coś zdziałasz.

Dziwne, ale może to być związane z tym:

d132e757244ef99554a42d3195d36171.jpg

Sprawdź co masz tam ustawiony, ustaw tylko urządzenie i sprawdź czy problem dalej występuje.

Nadal występuje mimo ustawienia "Tylko urządzenie"

54 minuty temu, Maryn napisał:

Sprawdzałem ;)

Nadal co jakiś czas się pojawia BT i jak już się włączy to trzeba go ręcznie wyłączyć.

A masz może zainstalowanego Yanosika?

U mnie on powodował włączanie się bluetootha.

Zadziało wyłączenie Yanosik Connect : ustawienia/ aplikacja/automatyczne wykrywanie i łączenie z Yanosik Connect - na off

Witam. Mam ogromny problem, próbowałem wgrać ten rom zgodnie z poradnikiem na pierwszej stronie. Dzisiaj dopiero odblokowałem bootloader, więc musiałem wykonać wszystkie kroki.Utknąłem na instalacji recovery, po instalacji TWRP3.0.M4-0 telefon podczas uruchamiania zatrzymuje się na logo MI. Recovery najpierw uruchomiło się normalnie po wpisaniu komendy fastboot boot nazwarecovery.img, ale gdy już w menu twrp kliknąłem reboot, to skończyło się tak, jak wspomniałem. Próbowałem wejść do fastboota i o ile na ekranie pojawia się ten misiek i napis "fastboot", to gdy w adb wpiszę fastboot devices to nie wyświetla nic. Nie jestem w stanie więc dostać się do edl i nie mogę niczego flashować. Da się coś z tym zrobić?

Dnia 24.09.2016 o 10:18, CroWa napisał:

Nadal borykam się z problemem karty sim.

Sprawdziłem różnymi sposobami, po wyłączeniu kodu pin telefon uruchamia się normalnie ale nie wykrywa kart sim. Imei w porządku. Poradzi ktoś coś ? :/

Czy udało Ci się rozwiązać problem? Bo mam to samo :/

Przepraszam za off-top'a ale chciałbym się upewnić przed zainstalowaniem CM w paru kwestiach.

Aktualnie siedzę na najnowszym xiaomi.eu 6.9.29. Posiadam aktualnie TWRP 3.0.0-0 By: (tutaj chińskie krzaczki). Wszystko zamierzam robić na full wipie. Instaluje polecane TWRP co jest w opisie na pierwszej stronie w moim aktualnym TWRP. Dalej instaluje w kolejności pobrane pliki czyli:  CM13-Firmware.zip > cm-13.0-2016..zip > OpenGapp. Po instalacji resetuje telefon i czekam aż się wszystko ładnie uruchomi. 

Teraz najważniejsza kwestia o którą chciałbym zapytać. Ogólnie chce po testować CM więc prawdopodobnie będę chciał później wrócić do MIUI na czysto. Jak rozumiem wtedy robię full wipe, instaluje "stare/poprzednie" TWRP i dopiero wtedy instaluje xiaomi.eu? Czy niestety powrót do poprzedniego recovery nie jest takie proste? :/

EDIT: Chciałbym zapytać także o to czym różnią się te dwie wersje TWRP od "podstawowej"?

Edited by flexeii

40 minut temu, flexeii napisał:

Przepraszam za off-top'a ale chciałbym się upewnić przed zainstalowaniem CM w paru kwestiach.

Aktualnie siedzę na najnowszym xiaomi.eu 6.9.29. Posiadam aktualnie TWRP 3.0.0-0 By: (tutaj chińskie krzaczki). Wszystko zamierzam robić na full wipie. Instaluje polecane TWRP co jest w opisie na pierwszej stronie w moim aktualnym TWRP. Dalej instaluje w kolejności pobrane pliki czyli:  CM13-Firmware.zip > cm-13.0-2016..zip > OpenGapp. Po instalacji resetuje telefon i czekam aż się wszystko ładnie uruchomi. 

Teraz najważniejsza kwestia o którą chciałbym zapytać. Ogólnie chce po testować CM więc prawdopodobnie będę chciał później wrócić do MIUI na czysto. Jak rozumiem wtedy robię full wipe, instaluje "stare/poprzednie" TWRP i dopiero wtedy instaluje xiaomi.eu? Czy niestety powrót do poprzedniego recovery nie jest takie proste? :/

Wydaje mi się, że jedynie z backupu będziesz mógł przywrócić MIUI. Bo tak to pozostaje instalacja na czysto globala przez miflash. 

23 godziny temu, grzesiekbu napisał:

Masz imei? To wygląda jakby się coś grubego posypało jak nie masz sim..

Ja mam ten sam problem co kolega. Imei teoretycznie jest, choć muszę przyznać że lubi zniknąć na chwilę, to samo ma się do adresu MAC karty Wi-Fi. Jedyną modyfikacją która poprawnie pracuje na moim RN3Pro to AOSP od Exodus. Wszelkie mody oparte na CM13 wiążą się z tym problemem. Poradzi ktoś coś ?

Ja instalowalem wszystkie oprocz czystego cm13 i cm14 nigdy nie instalowalem firmware cm i nie mialem problemow z imei ,moze zrob miflash potem przejdz odrazu na base cm ktory nie wymaga firmware slim albo marsh i zobacz czy wystepuje blad

** wyciosane z RN3P **

Działają wam 2 karty SIM naraz ?  U mnie jest taki problem, że jak mam 2 włożone to żadnej nie znajduje. A jak jest 1 to odnajduje. Jakieś pomysłu jak to naprawić ? 

Już sobie poradziłem. Poczytałem na xda i trzeba zainstalować paczkę Radio.zip aby obydwie karty działały. 

Edited by Yokosa
Problem naprawiony.

• Daviteusz changed the title to [6.0.1][FINAL] CyanogenMod 13