Skocz do zawartości

[6.0.1][FINAL] CyanogenMod 13


Daviteusz

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Yokosa napisał:

Działają wam 2 karty SIM naraz ?  U mnie jest taki problem, że jak mam 2 włożone to żadnej nie znajduje. A jak jest 1 to odnajduje. Jakieś pomysłu jak to naprawić ? 

Już sobie poradziłem. Poczytałem na xda i trzeba zainstalować paczkę Radio.zip aby obydwie karty działały. 

Hej, mógłbyś podesłać linka skąd pobrać i w jaki sposób wgrać radio.zip?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2016 o 20:00, CroWa napisał:
Nie bulwersuj się przyjacielu. Mowa tu o dwóch zupełnie innych plikach

 


Uzyskał odpowiedź z linkiem do CM13-Firmware więc...

Odwołuję bulwers

Jeśli ma ktoś:

Tylny Aparat: s5k3p3_f16s01c 

Fingerprint Sensor:  goodix

to proszę dać znać czy te urządzonka działają już bez problemu. Rozważam powrót ale blokadą był/jest niedziałający FP i Aparat.

Jeśli jakieś info się nie zgadza w pierwszym poście lub czegoś brakuje to dajcie znać. Na CM13 byłem tylko kilka godzin więc nie byłem w stanie wszystkiego ogarnąć.

• Tapatalk • Redmi Note 3 Pro •
 

 

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanko. Ktoś wracał z cm na Miui Polska w miarę bezproblemowo? Znów chcę sprawdzić co słychać w Miui ale chcę uniknąć zabaw jak ostatnio gdy mi recovery zablokowało hasłem. Miflash (flash all) global deva na 6.0 a później przez recovery Miui Polska na 6.0? Czy jakaś inna metoda?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle znalazłem fajny zmodyfikowany CM. Ma wiele dodatkowych opcji (także te które są w MIUI) Polecam sprawdzić :)http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/development/official-t3399879

Do MIUI raczej już nie wrócę (no chyba, że na premiere MIUI 9).

Edytowane przez H4RRY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redkontakt jest w nim język polski? Też się zacząłem nad nim zastanawiać. Jak później z ewentualnym powrotem do MIUI? Full wipe i normalnie przez TWRP?

 

I czemu na oficjalnej stronie jest 5.7.3 wersja tylko do pobrania?

Edytowane przez 93omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kubapl66 napisał:


Ściągnij inną przeglądarka, u mnie było to samo na Chromie, a na MS Edge poszło.

Już poradziłem sobie w inny sposób. Ani na Chrome, ani na Egde nie chciało iść. Nawet na telefonie nie chciało się pobrać przez chroma to wgrałem aplikacje ich w telefonie, zarejestrowałem się na fake e-mail i dopiero wtedy przez aplikacje pobrałem na telefon.

 

Tuż po wgraniu wydaje mi się mało stabilny. Nie mogę ustawić blokady ekranu innej niż przesunięcie palcem bo wywala błąd "Aplikacja ustawienia została zatrzymana". Nie ma w opcjach ustawień fingerpring. Chyba będzie backup szybki do miui.

Nie minęło 5 minut i backup zrobiony. Super szybko przez TWRP to działa z szybką kartą sd :D

Edytowane przez 93omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając w internecie odpowiedzi na moje pytania, to zamiast lepiej rozumieć bardziej sobie namieszałem w głowie. :( Więc zadam pytanie tutaj. Ile tak właściwie jest tych custom ROMów? Nieskończenie wiele? Wiem że jest najpopularniejszy CyanogenMod. Czytam także o różnych odmianach typu ResurrectionRemix. Czym różnią się od siebie? Dodatkami od autorów poszczególnych ROMów? :) Z góry bardzo dziękuje za wytłumaczenie mi tego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa bardzo podobają mi się opinie na temat romu po 5 minutach użytkowania :D Poza tym custom romy są jednak nie dla każdego trzeba chociaż mieć minimalną umiejętność czytania po angielsku i chęć do zapoznania się z wątkiem dotyczącym romu który się instaluje. Ja nie instalowałem radia cm a tylko rom gappsy i kernel w moim przypadku Radon i nie zauważyłem jeszcze żeby coś nie działało. Wymaga trochę grzebania i konfiguracji ustawień ale efekt jest powalajacy. Wszystko działa jak należy i bateria ułożyła się po kilku ładowaniach i trzyma równie dobrze jak na MIUI jak nie lepiej. Jeśli ktoś ma nerwicę i nie potrafi czytać po angielsku to nie polecam bo nie da rady ale ogarnięty użytkownik, zapomni o MIUI na długo i będzie zadowolony z bardzo dobrze i stabilnie działającego telefonu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie o to chodzi że się zniechecilem po 5 minutach, tylko myślałem że faktycznie jest tak dobry że nie będę musiał kombinować żeby coś działało. A że było późno a rano do pracy trzeba wstać to szybki backup i dzisiaj po pracy dalej będę się bawił RR. Wspomniałem że bardzo cieszy mnie, że tak szybko da się backup zrobić.

 

// Zainstalowałem jeszcze raz według kroków podanych na xda w jednym z komentarzy na ~393 stronie i teraz wszystko śmiga. Na razie zostawiam do testów.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 93omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, flexeii napisał:

Dzięki za odpowiedź. :) Chciałbym tylko jeszcze spytać. Jak rozumiem CMFirmware instaluje się głownie tylko w oficjalnych ROM'ach od CyanogenMod? Przy instalacji ROMów które tylko bazują na CM nie jest to wymagane?

CMFirmware instalujesz jak się przesiadasz z MIUI. A potem jak zmieniasz romy cm/aosp to nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odblokowałem bootloadera i zastanawiam się nad CM13. W zasadzie mam jeden powód do rezygnacji z MIUI - brak HDVoice. Gdzieś na zagranicznych forach znalazłem, ze właśnei CM13 wspiera HDVoice - możecie to potwierdzić?

Tutaj jest o tym wspomniane http://en.miui.com/thread-328726-2-1.html  post nr 12

 

Jeszcze pytanie o fingerprint

Mam wg Aida 

Fingerprint Scanner >>
Producent: FPC / Goodix
Model: FPC102x / FP

A w pierwszym poście jest tekst zw goodix nie działa a FPC102x działa, mała sprzeczność bo pierwsze to producent a drugie model tego producdnta

Edytowane przez waldi26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabo działa czytnik na ResurrectionRemix. Na MIUI łapał zawsze, bardzo rzadko się zdarzyło żeby nie odczytał palca, natomiast w RR bardzo rzadko się zdarza żeby odczytał palec. Najczęściej problem występuje gdy telefon poleży dłuższą chwilę, wtedy muszę wybudzić ekran przyciskiem zasilania, wtedy dopiero działa i to też nie zawsze za pierwszym razem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...