Skocz do zawartości

Czy Bootloader na moim redme note 3 pro jest zablokowany


michaltd

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wlaśnie odeprałem mojego Redmi Note 3 Pro prosto z Hongkongu,właczyłem i od razu wziąłem sie za czytanie toturiali z wiadomego powodu, i zastastanawia mnie wpis już z samego poczatku nauki

"device unlocked: true – oznacza odblokowany bootloader. Jeśli jest false to albo mamy stare urządzenie sprzed 2016 roku lub musimy bootloader odblokować.."

u mnie jest oczywiscie false, ale telefon jest z 2015 roku, czyli jest szansa że booloader jest jednak odblokowany.  Dziekuje za wsparcie w tym cierpieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest data wypuszczenia zwykłego Note 3, CPU-Z, podobnie jak np. Antutu nie rozróżniają tych modeli i wrzucają je do jednego worka. Premiera wersji pro to okolice marca-kwietnia 2016. Na pudełku masz zresztą miesiąc i rok produkcji (na naklejce w prawym dolnym rogu). Chodziło ci pewnie o prośbę o odblokowanie bootloadera? Nie robią chyba problemów ze zgodą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten telefon i w CPU-z w zakładce system w opcji

Bootloader: unknown

- czyli co, mam odblokowany czy nie ?

 

Redmi Note 3 PRO / 3/32 snapdragon 650

Android: 5.1.1

MIUI 7.5 | Stable 7.5.2.0

Edytowane przez Mushek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za szybką odpowiedź :)

 

A czy konieczna jest rejestracja w xiaomi i prośba o pozwolenie na odblokowanie bootloadera?

Na stronie https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/  jest napisane że trzeba czekać na odpowiedź nawet 10 dni, to masakra jakaś :o

Da się odblokować bootloader od razu w domu przy użyciu innych opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...