Skocz do zawartości

Aero2 i 800mhz


Foxs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Załatwiłem sobie ten niby darmowy jeszcze internet od Aero, niestety jak się okazało pracuje on na częstotliwości 800mhz która ponoć jest zablokowana na wszystkich telefonach Xiaomi, przez co nie łączy mnie z siecią LTE a jedynie H+ gdzie prędkość to max 2-3mbity...

Pytanie: Ile w tym prawdy i czy da się to jakoś odblokować? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są płatne pakiety które nie mają ograniczenia prędkości

https://sklep.aero2.pl/#/

Jeśli chodzi o mój problem to już go rozwiązałem, okazało się, że musi być włączony przesył danych w roamingu i wtedy łączy się z siecią 4G i prędkość wzrosła do 21mbit/s.. może to nie 70-80 jak mnie zapewniali, ale zawsze lepiej niż moje biedne 2-3mb na 3G które miałem do tej pory :)

 

ps. a do końca sierpnia jest promocja w aero można wytestować ten pakiecik z 30GB :) i właśnie na nim prędkość testuje.

Edytowane przez Foxs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Foxs napisał:

Załatwiłem sobie ten niby darmowy jeszcze internet od Aero

Jak tak to ok, myślałem że darmowy masz na myśli ten podstawowy. Ja tam już wyrosłem z "łowienia okazji". Po to mam dual sima żeby mieć jakąś fajną taryfę internetową. A teraz i tak coraz  więcej ofert z korzystnym netem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę się pochwalić, aczkolwiek nie każdemu to podpasuje, bo każdy inaczej korzysta z tel.

Tą ofertę znalazłem parę miesięcy temu - raz zainwestowana stówka i mam spokój, a po wykorzystaniu neta można ją jakoś spożytkować.

Korzystam z OrangeFree na kartę: http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003784086,article.html

1.Kupiłem starter (mój był za 9zł)

2.Doładowałem się za 100zł za co mam 36GB neta i 10zł na konto gratis (można się doładować inną wartością - jakie doładowanie ile GB daje jest w linku wyżej)

3.Przedłużyłem ważność konta na rok (bodajże START na 8002) (koszt chyba 3zł, a po 3 miesiącach aktywnego numeru bezpłatnie)

4.Doładowałem się wartością 5zł dzięki czemu te gigabajty które dostałem za poprzednie doładowanie wydłużyły się do roku

To wszystko - mam 36GB na rok, jeśli ich nie wykorzystam to powtórzę punkt 3 i 4. A na koncie nadal ponad 120zł bo z tej karty korzystam tylko z neta. Jak skończę internet to albo poszukam jakichś pakietów, albo zmienię taryfę na jakąś gdzie będą tańsze rozmowy/sms, albo po prostu sprzedam sim.

Na allegro są też takie karty, gdzie ktoś po prostu wykorzystał pieniądze, a 36GB zostało - koszt ponad 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...