Skocz do zawartości

Xiaomi Hongmi vs Samsung Galaxy s3


Gość dobot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od dłuższego czasu zastanawiam się na zakupem "innego" telefonu. Miałem już HTC Desire, HTC HD2, i9000, i9100, Xperia Z1 i wiele innych. Mam teraz i9300 i 9505 . Używam telefonu prywatnego i służbowego. Po ostatnich przemyśleniach mam trochę dosyć noszenia dwóch słuchawek i wpadłem na pomysł żeby nabyć Xiaomi Hongmi (myślałem też nad Mi2S ale brak dual sim).

Tutaj mam do Was pytanie używając teraz i9300 (z MIUI, zaznaczam że MIUI jest dla mnie idealne, miałem go na większości tel. i po prostu uwielbiam go) i i9505 (stock). Chcąc nabyć Xiaomi Hongmi, myślicie, że to jest duży spadek jeżeli chodzi o wydajność i całą resztę?

Bardzo Was proszę o opinię i zaznaczam że dla mnie na 1 stawiam Dual Sim, wydajność oraz MIUI na pokładzie.

Dzięki z góry za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Od dłuższego czasu zastanawiam się na zakupem "innego" telefonu. Miałem już HTC Desire, HTC HD2, i9000, i9100, Xperia Z1 i wiele innych. Mam teraz i9300 i 9505 . Używam telefonu prywatnego i służbowego. Po ostatnich przemyśleniach mam trochę dosyć noszenia dwóch słuchawek i wpadłem na pomysł żeby nabyć Xiaomi Hongmi (myślałem też nad Mi2S ale brak dual sim).

Tutaj mam do Was pytanie używając teraz i9300 (z MIUI, zaznaczam że MIUI jest dla mnie idealne, miałem go na większości tel. i po prostu uwielbiam go) i i9505 (stock). Chcąc nabyć Xiaomi Hongmi, myślicie, że to jest duży spadek jeżeli chodzi o wydajność i całą resztę?

Bardzo Was proszę o opinię i zaznaczam że dla mnie na 1 stawiam Dual Sim, wydajność oraz MIUI na pokładzie.

Dzięki z góry za odpowiedzi. :)

Zdjęć sobie nie porobisz bo ma tak słaba kamerę. Red Rica trochę niższa klasa niż i9300 wydajność praktycznie taka sama.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałem o tym. Jest to jakieś niedogonienie, ale myślę że nie będzie to aż tak przeszkadzać. Tak czy siak telefon jest już awizowany w Hong-Kong i czekam z niecierpliwością czy przejdzie bez dodatkowych kosztów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jeżeli na jednym nr prowadzę rozmowę to jeżeli ktoś będzie się chciał dodzwonić na drugi to dostanie komunikat "abonent ma wyłączony telefon" lub "jest poza zasięgiem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...