Skocz do zawartości

Kupno Xiaomi Redmi 3 Pro


Reventon707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcę od pewnego czasu kupić Xiaomi Redmi 3 Pro i nie jestem pewny, co do sklepu w którym go kupię. W accessories4you jest za 800 zł, sprzedawany z xiaomi.eu wgrany na zablokowany bootloader (jak dowiedziałem się na forum jest to niemożliwe - można dokupić odblokowanie bootloadera, ale za 140 zł co według mnie, nie ma najmniejszego sensu) i 24 miesięczną gwarancją. W technos-online na razie nie ma koloru, który chcę (z czarnym przodem) ale biały kosztuje 770 zł, można dokupić za 40 zł odblokowanie bootloadera i wgranie najnowszego softu MIUIPolska/Xiaomi.eu i jest 12 miesięczna gwarancja. Ze sklepów typu iBuyGou, czy Goldway trochę boję się kupować bo to jednak pewne problemy z gwarancją i trzeba samemu odblokować bootloader i wgrać soft. W accessories4you zachęca mnie ta 24 miesięczna gwarancja, ale zniechęca też to niedomówienie w sprawie softu. Wyraźcie swoje opinie :) za wszystkie będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupisz to sam zdecyduj, ja w kwietniu kupiłem synowi u Goldiego.

Wyobraź sobie że mój 14 letni syn sam napisał prośbę o odblokowanie i sam odblokował bootloader.

Więc namawiam cię do samodzielnego odblokowania. A za te pieniądze, które zaoszczędzisz na tej usłudze u sprzedawcy, to np. kup coś najbliższej ci osobie.

Edit :

W razie problemów możesz liczyć na pomoc tu na forum, więc odblokuj najpierw siebie, pokonaj barierę strachu, a potem bootloader (co jest o wiele łatwiejsze)

Taptalk HM Note 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie interesowałem się szczerze mówiąc. Myślę że jak wszędzie w Chinach czyli 1 rok, no i dłuuuugi czas ew. naprawy.

Aczkolwiek jak kupisz na miejscu to nie liczyłbym na lepszą obsługę a wręcz przeciwnie. Przecież to nieoficjalna dystrybucja serwisu gwarancyjnego nie ma, więc z reguły telefon i tak jedzie do Chin. Czy kupisz tu czy tam to gwarancja jest wg mnie b. trudna do wyegzekwowania. Teraz nawet czas dostawy z Chin nie jest długi (np. Goldway eu express 10 dni)

Edit

Byłbym zapomniał, jest jeszcze Ibuygou, sklep drogi ale ma serwis w Polsce, serwisuje@Acid admin tego forum więc pełen komfort psychiczny w cenie mniej więcej takiej jak na Allegro albo i niższej.

Taptalk HM Note 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, mam oczekiwania jak każdy, czyli żeby się nie ścinał, płynnie chodził, gry chodziły dobrze, wykonanie telefonu było na dobrym poziomie... itp. itd. Ten Mi4c w wersji 3/32 jest właśnie za 210$, czyli w przeliczeniu 830 zł https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4c-qualcomm-snapdragon-808-hexa-core-18ghz-3gb-ram-32gb-rom-7081.html , a Redmi 3 Pro jest za 169$ (660 zł) https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-3-pro-snapdragon-616-octa-core-15ghz-3gb-ram-32gb-rom-7354.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek0768 napisał:

To zależy czego oczekujesz od telefonu. Dla mnie np. Mi4c w wersji 2/16GB byłby bezużyteczny z uwagi na zbyt małą pamięć i brak obsługi kart sd. Ale wersja 3/32 już jak najbardziej.

Taptalk HM Note 1s

Takie samo ryzyko jest na Goldwayu. W FAQ piszą o możliwości doliczenia VATu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...