Jump to content

Synchronizacja kontaktów w książce z kontaktami z Facebooka


geekboy68k

Recommended Posts

Czołem.

Windows Phone ma fajny feature polegający na tym, że kontakt dodany z imienia i nazwiska automatycznie synchronizował mi się z kontaktem z Facebooka. W efekcie z książki adresowej mogłem zadzwonić, wywołać aplikację mailową (o ile user miał adres podany na FB), czy też wywołać Messengera, no a poza tym widziałem jego fotkę przy odbieraniu/telefonowaniu/samym kontakcie.

Z tego co widzę, to inne telefony z Androidem w mniejszym bądź większym stopniu też to mają. MIUI nie, a przynajmniej nie mogę tego znaleźć. W Opcje aplikacji -> Kontakty -> Ustawienia wyświetlania -> Skonfiguruj listę kontaktów mam tylko takie coś:

Screenshot_2016-08-01-04-54-17_com.andro

a aplikacja Facebooka pozwala jedynie na synchronizację w drugą stronę, tzn. wyszukanie nowych znajomych na podstawie danych przesłanych z książki adresowej telefonu.

W Ustawienia -> Inne konta nie ma Facebooka bądź Messengera i nie ma możliwości go dodać.

Będę wdzięczny za pomoc. Wolałbym nie korzystać z Sync.me, bo nie chcę przesyłać danych przez kolejną chmurę.

MIUI 7.5.1.0 Global Stable.

Pozdrawiam.

Edited by geekboy68k
Link to comment
Share on other sites

Problem polega na tym, że ta synchronizacja łączy Facebooka z kontem Xiaomi i w ten sposób z telefonem. Sprytny patent na przejęcie danych, ale ja się na to nie piszę - zależy mi na synchronizacji telefonu z Facebookiem, tak jak ma to miejsce np. w HTC czy Motoroli, bez żadnych chmur pośredniczących.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...