Jump to content

Synchronizacja kontaktów w książce z kontaktami z Facebooka

geekboy68k

Recommended Posts

Czołem.

Windows Phone ma fajny feature polegający na tym, że kontakt dodany z imienia i nazwiska automatycznie synchronizował mi się z kontaktem z Facebooka. W efekcie z książki adresowej mogłem zadzwonić, wywołać aplikację mailową (o ile user miał adres podany na FB), czy też wywołać Messengera, no a poza tym widziałem jego fotkę przy odbieraniu/telefonowaniu/samym kontakcie.

Z tego co widzę, to inne telefony z Androidem w mniejszym bądź większym stopniu też to mają. MIUI nie, a przynajmniej nie mogę tego znaleźć. W Opcje aplikacji -> Kontakty -> Ustawienia wyświetlania -> Skonfiguruj listę kontaktów mam tylko takie coś:

Screenshot_2016-08-01-04-54-17_com.andro

a aplikacja Facebooka pozwala jedynie na synchronizację w drugą stronę, tzn. wyszukanie nowych znajomych na podstawie danych przesłanych z książki adresowej telefonu.

W Ustawienia -> Inne konta nie ma Facebooka bądź Messengera i nie ma możliwości go dodać.

Będę wdzięczny za pomoc. Wolałbym nie korzystać z Sync.me, bo nie chcę przesyłać danych przez kolejną chmurę.

MIUI 7.5.1.0 Global Stable.

Pozdrawiam.

Edited by geekboy68k

Problem polega na tym, że ta synchronizacja łączy Facebooka z kontem Xiaomi i w ten sposób z telefonem. Sprytny patent na przejęcie danych, ale ja się na to nie piszę - zależy mi na synchronizacji telefonu z Facebookiem, tak jak ma to miejsce np. w HTC czy Motoroli, bez żadnych chmur pośredniczących.

• 3 months later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...