Skocz do zawartości

Motyw podobny do HTC


Vergiliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje motywu z zegarem HTC, ma on aktywną tapetę i jeżeli jest np burza to są pioruny. MOtyw ten był dostępny w sklepie z motywami do pobrania ale po aktualizacji zrobiłem wipe data i skasowałem sobie a nie pamietam nazwy. Był fajny bo na stronie blokady ekranu miał pogodę, kalendarz i odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie ściągnęłam, fajny :D

Zobaczymy, jak się ta pogoda na tapecie będzie sprawować, jakiś czas można poużywać ;)

Tylko po pierwsze - czy ten kalendarz na blokadzie jest w stanie pokazać coś dalej niż do końca bieżącego tygodnia (co mi po strzałkach przy nazwie miesiąca, jak nie wskakują wydarzenia z następnego), a po drugie, jeśli odblokowanie działa faktycznie tak, jak mi się wydaje, tzn. przez zwykłe maźnięcie w dowolnym miejscu, to to nie jest najfajniejsza opcja...

@Vergiliusz, mógłbyś to jakoś skomentować?

Edytowane przez magyarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@magyarek @Tomaszek1999 @mrosiPogoda działa super, motyw robi się ciemny lub jasny w zależności od pory dnia no i od pogody.Zegar HTC działa tak jak powinien, karty godziny i minuty przeskakują. NIestety z odblokowaniem jest jak piszesz ale kalendarz działa poprawnie tyle że wyświetla najbliższe wyderzenia.

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vergiliusz napisał:

Pogoda działa super, motyw robi się ciemny lub jasny w zależności od pory dnia no i od pogody. Zegar HTC działa tak jak powinien, karty godziny i minuty przeskakują.

W oryginalnej pogodynce HTC, efekty pogody - promienie, chmury, etc. - na widżecie były animowane. O to pytam. Tutaj też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosiTO może opiszę motyw mimo że chyba wiem o co Ci chodzi.

A więc, karty zegara przeskakują jak na zegarze dworcowym. Samo słoneczko czy księżyc które są po środku zegara nie są animowane ale zmieniają się w zależności od pogody i pory dnia. Animowane jest tło czy tapeta i jeżeli np jest burza masz pioruny, jeżeli deszcz to padają krople, jak mgła no to takie prawie na całym ekranie rozmycia itp.

Bez tytułu.png

Edytowane przez Vergiliusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Vergiliusz napisał:

A więc, karty zegara przeskakują jak na zegarze dworcowym. Samo słoneczko czy księżyc które są po środku zegara nie są animowane ale zmieniają się w zależności od pogody i pory dnia. Animowane jest tło czy tapeta i jeżeli np jest burza masz pioruny, jeżeli deszcz to padają krople, jak mgła no to takie prawie na całym ekranie rozmycia itp.

I o to chodziło. Podziękował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie rzecz biorąc efekty na tapecie działają świetnie, włączyłam dziś wyświetlacz, zobaczyłam, że takie białe maziaje po nim latają, spojrzałam w niebo i dopiero się zorientowałam, że faktycznie się zachmurzyło :D

Ale mam jeszcze pytanie - w sumie ogólnie do motywów, nie tylko do tego jednego. Czy jest możliwość, żeby na ekranie blokady pokazywał domyślny odtwarzacz muzyki? W moim wypadku chodzi o Walkmana od Sony. Ewentualnie czy zacznie tak robić, jeśli zamrożę stockowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@magyarekNie wiem czy nie ma innego sposobu ale musiała byś na utworze przytrzymać długo palec i z menu jakie się pojawi wybrać opcję: " otwórz za pomocą" i jeżeli masz swój odtwarzacz zainstalowany to najpierw wybrać przycisk by stosował się do tego rodzaju plików a później z listy swoją aplikację. Zupełnie jak w Windows.

 

Ale czy on się pojawi na ekranie blokady...hmmm...tego nie wiem, niech się wypowiedzą mądrzejsi. Na ekranie blokady tego motywu to za każdym razem włącza się domyślny widget chyba

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chyba nie zrozumiałeś :) Ja mam ustawiony Walkman jako domyślny, z tym nie mam problemu. Chodzi tylko o to, żeby na tym kawałku ekranu blokady, który jest odpowiedzialny za odtwarzacz, wyświetlał się właśnie Walkman, a nie stockowy odtwarzacz. Bo co mi po sterowaniu odtwarzaczem z blokady, skoro nie mogę sterować tym, czego na codzień używam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mam pewności to nie powinienem zaśmiecać forum ale tego odtwarzacza a raczej widgetu chyba nie da się zmienić na ekranie blokady. No chyba że jest tu ktoś kto już grzebał w ROMie i wie jakie ścieżki podmienić w którym pliku żeby widoczny był nie domyślny ale ten co chesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

To jeszcze jakby mi ktoś powiedział, jak to uruchomić...

Mam RN3P 3/32 z MIUI v7 6.5.19. Wczytuję motyw przez aplikację motywy. Instaluję. Do tego momentu jest OK. W chwili kliknięcia przycisku "Zastosuj", wywala komunikat o tym, że "Nie ma możliwości stosowania motywów pochodzących spoza sklepu". O co kaman?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosiA masz połączenie z internetem? Ja tak miałem zaraz po wgraniu global i już się załamałem że żadnego motywu nie wgram. Uruchomiłem ponownie, włączyłem wifi i dopiero wszedłem do zakładki motywy i samo z siebie poszło.

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vergiliusz napisał:

@mrosiA masz połączenie z internetem? Ja tak miałem zaraz po wgraniu global i już się załamałem że żadnego motywu nie wgram. Uruchomiłem ponownie, włączyłem wifi i dopiero wszedłem do zakładki motywy i samo z siebie poszło.

Mam. Cały czas to samo: "Motywy ze źródeł trzecich nie są wspierane. error: download/auth rejected 402"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna miałem dokładnie to samo...nie wiem jak Ci pomóc bo nie pamiętam co zrobiłem że w końcu mi to poszło. Żadnego motywu no ROMie Global nie mogłem wgrać i już mnie wkur.. brał i miałem na xiaomi.eu wrócić ale jakoś mi to poszło. 

 

Teraz działa każdy

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vergiliusz napisał:

Kurna miałem dokładnie to samo...nie wiem jak Ci pomóc bo nie pamiętam co zrobiłem że w końcu mi to poszło. Żadnego motywu no ROMie Global nie mogłem wgrać i już mnie wkur.. brał i miałem na xiaomi.eu wrócić ale jakoś mi to poszło. 

No właśnie mam ROM MIUI Polska/eu. Tym bardziej dziwne jest to, że nie wchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mgreta36 napisał:

Ja ciągle mam "Motywy ze źródeł trzecich nie są wspierane" mimo rejestracji na

http://zhuti.xiaomi.com

;(

Tam trzeba mieć jakieś punkty ?

Polecam rejestrację tutaj. Rejestracja a w sumie logowanie na zhuti niczego nie zmieniają po za możliwością pobrania motywów z poziomu przeglądarki na kompie.

 

Edytowane przez fyme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż tak bardzo, żeby przy rejestracji podawać wszystkie swoje dane, włącznie z numerem konta w banku, to mi nie zależy na możliwości zmiany motywu... :/

10 minut temu, fyme napisał:

Polecam rejestrację tutaj. Rejestracja a w sumie logowanie na zhuti niczego nie zmieniają po za możliwością pobrania motywów z poziomu przeglądarki na kompie.

 

OK. Doszedłem. :)

Coś oprócz samej rejestracji trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zainstalować wszelkie motywy musicie wrzucić xposed przez RECOVERY (xposed-v86-sdk22-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160710.zip) stąd: http://forum.xda-developers.com/xposed/unofficial-xposed-miui-t3367634, potem zainstalować MiThemesv2.4.apk stąd: http://goo.gl/g0yIKj i aktywować go po instalacji w XposedInstaller_3.0_alpha4.apk stąd: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3383776&d=1435601440

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...