Acid

MIUI v5 (JB 4.2.2) Samsung Galaxy S4 GT-I9505 (Baza TW)

Recommended Posts

Troche poczytałem i mam pare wątpliwości. Po pierwsze czy jest szansa na aktualizacje naszych s4. Jeśli nie to.czy w romie z wcześniejszego postu wszystko działa i jakie są ewntualne różnice względem 4.8.22?

Szczerze nie widze zadnych roznic.. generalnie wrocilem do orginalnego portowego miui poniewaz strasznie mi sie przegrzewa tel na tym z http://miui-for-i9505.blogspot.de/p/miui-roms.html

NC4 daj sobie jak jestes na 4.4.2 a jak na 4.3.0 to na nim zostan..

najnowszy portowy z xda napewno bedzie latal ok.. daj znac jak CI sie to zachowuje.. ja bylem juz bliski sprzedac sg4 i kupic miui lub vivo xshot bo zalezy mi na dobrej kamerze...

witam. no i jest w koncu aktualizacja do 4.4.2 troche sie pozmienialo i ztego wnioskuje, że rom nie jest na TW. pojawia sie jednak problem z wifi. pewnie jak wczesniej sprawa kernela. pytanie jaki kernel wrzucic. Większość oparta jest o TW czy jeśli znajdę jakis kernel 4.4.2 bez TW to mogę go flaszowac? no i właśćiwie to czy wogóle dobrze kombinuję.

Ja próbowałem mase kerneli, TW, GE, CM, AOSP, jedyny, na którym telefon normalnie odpala to googy-max3 1.1.8 TW - niestety mam na nim problemy z internetem , nie chce sie laczyc po sieci komorkowej, tylko wifi działa.

Ja powiem wam ze szukam tylko jak odpalic wifi bez zadnego kernela.. bo na brandowym dzial fajnie mi telefon.. a jak wrzuce tylko cos to zawsze jakis syf sie dzieje... lagi, zawiesza sie i t p.

Lubie ten soft bo jest podobny do iphone ale jak tak dalej bedzie to albo zmiana tel albo powrot na iOS.

@winki wrzuc na uplaod ten kernel zobacze ostatecznie...

Dzieki

Dzis testowalem i powiem szczerze ze moj tel jest jakis powalony:) nie bootuje sie wogole po tej paczce! nie ogarniam juz tematu miui. czas zmiany tel na cos co nie jest portowane... pozdro

Edited by xpablito

witam, czy ostatnia wersja tego romu tzn 4.8.22 była już stabilna ? nie zależy mi na najnowszym androidzie a nowsza wersja ma kilka rzeczy związanych z kartą sd które mi się nie podobaja

Czy ktoś może się podzielić ostatnim stabilnym romem miupolska na Galaxy S4 i9505, bo ze strony wszystkie V5 zniknęły :(

Dzięki, powiedz czym się ha3g od ja3g różnią prócz 200MB różnicy w rozmiarze ?

Edited by Renegade

Na szybko sprawdziłem i ja3g to i9500, czyli sgs4 exynos, a ha3g to note 3.

Inna sprawa, że i9505 ma codename jfltexx, ale Acid w 99% wie co daje ;)

Właśnie nie wie bo nie pamięta. Dziwne, że kolega pytając o ten rom nie wie jaki ma Codename. Czyli jednak nie te romy bo trzeba jfltexx

Wysłane z MI Note Pro

Ostatni jakiego ja używałem to xiaomi.eu_multi_jfltexx_4.5.23_jb-4.2 - pozniej byly jakies problemy albo z wifi albo z 3g, nie pamietam dobrze, ale chyba nie bylo dobrego kernela pod pozniejsze wersje.

Dziwne, że kolega pytając o ten rom nie wie jaki ma Codename.

Co w tym dziwnego ?, wczoraj dostałem S4 do zabawy, skąd mam zaraz znać cała linię S4 :-P, normalnie używam Mi2s :mrgreen:

Ok Ty dostałeś a on się bawi w custom rom czyli z założenia wie co robi i jaki rom instalować tak?

Czy Ty wiesz, że masz brać aries a nie taurus?

Ok Ty dostałeś a on się bawi w custom rom czyli z założenia wie co robi i jaki rom instalować tak?

Czy Ty wiesz, że masz brać aries a nie taurus?

Nie wiem o jaki "On", Ci chodzi :), tak do mojego wiem, że ma być aries, co do Samsunga nie muszę od razu wszystkiego wiedzieć, mówię, że wczoraj dostałem do zabawy i się z tym zapoznaję, chodzę i szukam właściwych plików oraz czytam jak z nim postępować, jak by wszyscy wszystko wiedzieli to forum byłoby zbędne :mrgreen:

Guest
This topic is now closed to further replies.