Skocz do zawartości

Instalacja romu Miui Polska, nieoczekiwany problem


Emerceen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj chciałem zainstalować rom Miui Polska, na wcześniejszy global rom 7. Jest to deugi redmi note 3 pro, w którym wziąłem się do wgrywania romu.
Wykonywałem następujące kroki:

1.Sprawdzenie w fastboot stanu bootloadera - odblokowany
2. Wgranie twrp
3. Factory reset
4. Wgranie Miui Polska - telefon nie wstaje, nie da się wejść do recovery. 
5. Ponowne sprawdzenie w fastboot - teraz wskazuje na zablokowany.

W poprzednim telefonie miałem wprowadzone konto xiaomi na telefonie i udało sie odblokować oficjalnym narzędziem mimo niemożności włączenia telefonu, tutaj konto nie było wprowadzone i mimo pozwolenia na odblokowanie wyskakuje błąd - current account is different from the account info on the device

W poprzednim telefonie po odblokowaniu i jeszcze raz wipe factory uruchomiło się miui polska, lecz tutaj problmem jest nie wprowadzone konto xiaomi, co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. 

Nie chcę nie potrzebnie zakładać nowego tematu więc dołączę sie do tego.  

Otóż mam taką samą sytuację z telefonem jak autor tematu z tym że ja sam nie odblokowywałem bootloadera tylko juz mialem odblokowany jak kupiłem.  Miałem wgrane jakieś pozlepiane miui troche z globala troche z xiaomi.eu a teraz po próbie wgrania miuipolska nie wlacza sie.  Tryb fastboot działa. 

 

Co ja mam teraz zrobić zeby przywrócić telefon do życia?  Prosić xiaomi o odblokowanie bootloadera?  (przyznam że nie czytalem zbyt dokładnie tego tematu gdyż jak zobaczyłem ze jest odblokowany to przeszedłem do dalszych kroków) 

 

W RN2 wgrywałem podobnie i wszystko ładnie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...