Jump to content

Problem z ładowaniem telefonu


Maravel

Recommended Posts

Cześć, mam Redmi 3 PRO z wgranym Miui 8 i spotkał mnie dziwny problem. Jak podłączam ładowarkę (oryginalną) do telefonu to czasami nic się nie dzieje, a czasami świeci się światełko ładowania, jednak obok ikonki baterii nie wyświetla się, że telefon się ładuje. Na wyłączonym telefonie gdy podłączam ładowarkę to pojawia się logo MI i przez sekundę na ekranie duży obrazek baterii, po czym telefon się tak jakby wyłączał i ponownie robił to samo. Zaznaczam, że nie ma opcji, aby wtyk usb lub ładowarka się zepsuła. Próbowałem na innych ładowarkach - efekt jest podobny. Telefon jest nowy i nigdy wcześniej nie było podobnych problemów. Jakieś pomysły? Może coś z softem się stało? 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, jarekm95 said:

Nawet nie napisałeś jaki ten soft masz...

Problem jest identyczny jak na tym filmie: 


ROM: SpaceX ROM MIUI 8 V6.7.7 (starsza wersja tak samo), próbowałem też ROM z Miui 7 z xda, sytuacja wyglądała identycznie. Dzisiaj udało mi się raz naładować telefon do pełna, teraz znowu nie ładuje. 

Warto wspomnieć też o tym, że w panelu sterowania pokazuje jakby ładowało, tak samo pokazuje czas do końca naładowania, jednak mimo wszystko nie ładuje. Gdy wejdę w ustawienia -> informacje o telefonie -> status urządzenia w zakładce "Stan baterii" powinno wyświetlać się "podłączony" lub "nie podłączony", u mnie w chwili gdy podłączę telefon nie wyświetla się nic, jest puste pole.

Edited by Maravel
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...