Skocz do zawartości

sms od xiaomi z kodem do bootloadera


szambelan

Rekomendowane odpowiedzi

dzis w nocy dostalem dwa smsy od xiaomi 

Your Mi Account verification code is....... . This OTP expires in 1 day.

Your verification code is........ . This code is valid for 5 minutes. If you didn't request a code, ignore this message. 

co muszd zrobić?  czy jesli nie skorzystam z tego kodu to przepadnie czy jest caly czas wazny? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wtbn napisał:

Przepada, dożywotnio - już nigdy więcej Xiaomi nie przyśle Ci kodu do odblokowania bootloadera, przykro mi. Co najwyżej, do weryfikacji konta...

jeszcze przed chwila dostalem takiego smsa

You've been granted the permission to unlock your device (Mi Account........... ). Download Mi Unlock Tool at http://en.miui.com/unlock/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te poprzednie smsy były do weryfikacji konta Mi, umiesz podstawowy angielski? Z resztą kolega wtbn, lekko ironizując, naprowadził Cię na to, ale widać nie wyłapałeś.

Ta ostatnia wiadomość to zgoda na odblokowanie bootloadera, oczywiście odblokowując, musisz być zalogowany na telefonie na konto, na które dostałeś zgodę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PeepingTom napisał:

Bo te poprzednie smsy były do weryfikacji konta Mi, umiesz podstawowy angielski? Z resztą kolega wtbn, lekko ironizując, naprowadził Cię na to, ale widać nie wyłapałeś.

Ta ostatnia wiadomość to zgoda na odblokowanie bootloadera, oczywiście odblokowując, musisz być zalogowany na telefonie na konto, na które dostałeś zgodę.

ok dzieki juz odblokowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

otrzymałem dzis takiego maila

Welcome to Xiaomi Customer Support again !
 
 
 
 
Thank you for supporting Xiaomi and believing in our products.
 
I would like to inform you that you will have to get permission from our forum. You can apply to unlock the bootloader on MIUI forum: http://en.miui.com/unlock/. 
 
If there is anything else you need, please, let me know.

 

niestety jak wejde na ta strone nic sie nie dzieje, myslałem ze juz tel jest gotowy do odblokowania.czy mam czekac jeszcze na smsa potwierdzajacego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...