Skocz do zawartości

Dostęp do przełączników z paska powiadomień


krzygaj

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy jest możliwość aby w MIUI 8 po rozwinięciu paska powiadomień jako pierwszy ekran był z przełącznikami?

Obecnie pierwszy jest z powiadomieniami i trzeba przewinąć w prawo by trafić do przełączników.

Zastanawiałem się nad warunkiem, że jeżeli nie ma powiadomień, to rozwijają się przełączniki, a jeżeli są powiadomienia to powiadomienia są jako pierwsze.

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pozostaje się przyzwyczaić ;-)

Chyba, że ktoś by zgłosił by wprowadzić taką modyfikację w nowych wersjach - ja nie czuję się na siłach by napisać zgrabnie po angielsku na xiaomi.eu :-D

Wg mnie ten warunek, że jak nie ma powiadomień, to jako pierwsze są przełączniki, to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 29.07.2016 o 22:48, krzygaj napisał:

Mam siatkę, ale to nie rozwiązuje problemu, że trzeba przewinąć w prawo by dotrzeć do przełączników

Dzięki za info bo nie wiedziałem że przesunięcie w prawo pokazuje przełączniki . Swoją drogą to naprawdę przydałby się mod żeby od razu były te przełączniki. Powiadomienia mam sporadycznie i większość wyłączone a przełączniki zawsze są potrzebne od razu...szczególnie że jeśli w poprzednich wersjach to było to co zależało aby pozostawić to do wyboru użytkownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...