Skocz do zawartości

Bravia Engine oraz X Reality V4 (Poprawa jakości/czystości obrazu)


Farron

Rekomendowane odpowiedzi

Opis

The Mobile BRAVIA® Engine oraz X-Reality są specyficznymi dla Sony algorytmami uczestniczącymi w procesie obróbki obrazu. Nakładane są w czasie renderowania zrobionego przez nas zdjęcia czy filmu. Korzyści jakie daje nam używanie Mobile BRAVIA® Engine to lepsza jakość zdjęć czy filmów. Bardziej szczegółowa, żywa, naturalna dostosowana oraz zoptymalizowana dla ludzkiego oka. 

Cóż mogę powiedzieć. Mod przeznaczony dla wszystkich którym nie odpowiada szczegółowość, jakość zdjęć i filmów czyli patrz użytkownicy HMNote2. U mnie działa na zdjęcie trzeba poczekać jakieś pare sekund.

Hm zamiast rozmazanych włosów na moich nogach mogłem zobaczyć szczegółowo każdy z osobna. Super sprawa :D. A serio.. Wychodzi na to że działa. Różnica jest.

Kontynuującj mod jest dla każdego i nie ma znaczenia jaki mamy aparat. Odnalazłem, sprawdziłem i po raz kolejny oddaje go w wasze ręce. No i jak zawsze. Nie zrobiłem tego oraz nie jestem odpowiedzialny za to czy tamto. Wgrywacie to na własną odpowiedzialność.

Oficjalnie mod pochodzi z XDA ale nie szukałem tematu żeby wam podlinkować. 

Temat z en.miui.com

Instalacja wiadomo. Jak zawsze recovery. 

-BRAVIA v4 and X-Reality Engine v4 for 8megapixels camera.zip

Edytowane przez Farron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, reqx napisał:

Instalacja bezproblemowa. 

Porobiłem parę fotek i nie wiem czy to efekt placebo ale wydaję mi się, że jest jakby lepiej.

Podsyłam link do foty na onedrive bo zdjęcie waży 5mb i nie chce kompresować

fotka

Sam się zastanawiam czy to placebo czy może nie. Przed wgraniem zrobiłem zdjęcie nogi i pokoju po wgraniu to samo. Porównałem obrazki z czego wyszło na to iż faktycznie to coś daje. Wcześniej rozmazane coś z dużą ilością szumu teraz zdecydowanie lepiej. Chodź kto wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...