Skocz do zawartości

[Następca ViperAtmos] [A.R.I.S.E] Jeden by władać nimi wszystkimi


Farron

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.04.2017 o 21:44, chomik25 napisał:

Może ktoś wyjaśnić jak SwanSonga zainstalować  ? mam najnowszą wersję MiuiPolska z zeszłego piątku, TWRP w wersji 3.0.2.0 , ściągnąłem wersję AROMA -  instalacja wiesza się na samym początku , wersja Modular wywala jakiś błąd. Oczywiście próbowałem instalować najnowsze wersję. Pamięci ROM mam 1.24 GB wolnej. 

 

Dnia 20.04.2017 o 00:13, rock'n'rolla napisał:

Weź sobie poczytaj przynajmniej tą stronę. 

Ja czytałem wszystkie strony, chciałem dziś zainstalować SwanSong, ale również mam taki problem. Przy próbie instalacji 2.94 AROMA wiesza się od razu na początku i nie ruszy. Jak to zrobić? Coś dodatkowo trzeba ustawiać jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2017 o 14:47, rock'n'rolla napisał:

Tak, to jest SwanSong. 

W związku z tym że mój english nie jest dobry a google translator czasem tłumaczy bez zrozumienia mam pytanie co do wyboru instalacji w aroma mianowicie do instalacji wybieramy:

-ViPER4Arise 2.5.0.5

-Profiles

-Arkamys

- ICEsound™ i przeskakujemy config i preset

-MusicFX chyba że mam zainstalowany to skip ??

-permissive i Repair SD Card Permissions z tym nie wiem co mam zrobić ??

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

Instalujesz:

Core

ViPER4Arise 2.5.0.5

Profiles

Arkamys

ICEsound™ - klikasz Skip Config na kolejnym ekranie

Preset - skip

MusicFX

permissive i Repair SD Card Permissions - oba YES

Nie wiem dlaczego ale u mnie niczego nie instaluje, robie w aromie tak jak napisałeś, niby instalacja przebiega pomyślnie a po restarcie nic nie ma żadnej aplikacji itp i tak jak wcześniej przestało działać w ustawieniach dzwięku "opcje dzwięku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Boniunio napisał:

Nie wiem dlaczego ale u mnie niczego nie instaluje, robie w aromie tak jak napisałeś, niby instalacja przebiega pomyślnie a po restarcie nic nie ma żadnej aplikacji itp i tak jak wcześniej przestało działać w ustawieniach dzwięku "opcje dzwięku"

Zainstalowałeś SuperSu i zrobiłeś root-a? Od tego powinieneś zacząć, o ile nie zrobiłeś tego wcześniej.

Co do samego ARISE, daj sobie spokój. Mi Note Pro ma tak wyczesany przetwornik audio, że ARISE tylko pogorszy jakość dźwięku.

BTW. Jak u Ciebie z baterią w Mi Note Pro...? Ile wytrzymuje i przy jakim wykorzystaniu telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Zainstalowałeś SuperSu i zrobiłeś root-a? Od tego powinieneś zacząć, o ile nie zrobiłeś tego wcześniej.

Co do samego ARISE, daj sobie spokój. Mi Note Pro ma tak wyczesany przetwornik audio, że ARISE tylko pogorszy jakość dźwięku.

BTW. Jak u Ciebie z baterią w Mi Note Pro...? Ile wytrzymuje i przy jakim wykorzystaniu telefonu?

Tak mam superSu i mam roota, myślałem że można jeszcze lepszy dźwięk wykrzesać z MiNote ale tak jak piszesz już teraz dźwięk jest mega więc dam sobie spokój z tym ARISE.

Co do baterii ja nigdy nie narzekałem na baterie, zawsze ładuje co 2dni a cały czas wł. internet facebook, czasem radio internetowe i jakaś gierka 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boniunio napisał:

Co do baterii ja nigdy nie narzekałem na baterie, zawsze ładuje co 2dni a cały czas wł. internet facebook, czasem radio internetowe i jakaś gierka 

I o taką informację mi chodziło. :)

Jak rozumiem, masz najnowszą aktualizację MIUI Polska/EU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za zajęcie się tym tematem i tak duże zainteresowanie. Dawno już nie robiłem wipa i nie instalowałem Arise na nowo. Mój staruszek już nie domaga niestety Redmi Note 2. Pewnie jak zmienię telefon (żegnam się z xiaomi) to zaaktualizuje temat i mimo innej marki wciąż tu będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Farron napisał:

Dzięki wielkie za zajęcie się tym tematem i tak duże zainteresowanie. Dawno już nie robiłem wipa i nie instalowałem Arise na nowo. Mój staruszek już nie domaga niestety Redmi Note 2. Pewnie jak zmienię telefon (żegnam się z xiaomi) to zaaktualizuje temat i mimo innej marki wciąż tu będę. 

Sam ARISE - fajna zabawa i duże możliwości modyfikacji/ustawień. Niestety nie dla phabletów z układami Hi-Fi... ;)

Co zadecydowało o "ucieczce" od Xiaomi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Tuesday, May 09, 2017 o 19:53, mrosi napisał:

Sam ARISE - fajna zabawa i duże możliwości modyfikacji/ustawień. Niestety nie dla phabletów z układami Hi-Fi... ;)

Co zadecydowało o "ucieczce" od Xiaomi?

 

Marka w Polsce stała się dość popularna co przekłada się na ceny telefonów. W sumie tyczy się to nie tylko PL.  Zaufaj zakochałem się w MIUI ale po co mam brać xiaomi za kupę kasy jak mogę kupić w dawnej cenie Redmi Note 2- Lenovo Zuk z2 które parametrami jak i ceną miażdży. Gdyby tylko był w pełni stabilny i wspierany ROM MIUI byłbym w raju. Niestety to marzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

Ten Lenovo jest rzeczywiście tak brzydki jak na zdjęciach?

To nie ma wyglądać to ma działać. Jedyne co można mu podobno zarzucić to fakt iż trzeba uważać na usb. Oglądałem gdzieś porównanie do jakiegoś xiaomi. Wracając do wyglądu. Mi się podoba. Zwykły. Wręcz banalnie prosty. Podobnież się palcuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 20.04.2017 o 00:13, rock'n'rolla napisał:

Weź sobie poczytaj przynajmniej tą stronę. 

Mogę czytać pół dnia w te i z powrotem i żadna wersja się nie zainstaluje. z różnymi wipe, na czystym, na starym systemie, nadpisując inny mod itp itd. w androidzie nie siedzę od miesiąca tylko od paru lat i nie mam pojęcia co mam z tym zrobić ,  też nie mam czasu kilka dni siedzieć , kminić ,  stawiać systemów na nowo i ściągać non stop różne wersje swansonga . z tym problemem nie jestem  w sumie sam bo też ktoś pisał że ma te same objawy co ja. Jeśli ten mod nie jest lepszy od leviticusa to nawet nie będę sobie głowy zawracał bo i tak leviticus dobrze się spisuje no ale zawsze może być lepiej

Edytowane przez chomik25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mówiłem, nie zabieraj się :D Dżizes, po co Ci ten AM3D albo XHiFi???

Zainstaluj ponownie obecny ROM, to skasuje VIipera. Potem zrób root (najlepiej SuperSU) a następnie A.R.I.S.E Magnum Opus tylko, że skorzystaj z pliku do instalacji, który ściągniesz na samym końcu mojego tematu w dziale tutoriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ARISE+Deuteronomy+2.94+Modular+AROMA+Installer.zip  teraz bez zbędnych dodatków. Niby wszystko okey na słuchawkach, mam je tylko aktywowane. Jednak zmienił mi wszędzie głos na głośniku, w trakcie rozmowy jest tragicznie, dźwięk dzwonka tez jest tragiczny. Chodzi mi tylko o zmianę na słuchawkach, nigdzie więcej. Idzie to jakoś wyłączyć?

Teraz mam taki status:

 

Screenshot_2017-06-26-09-40-11-760_com.audlabs.viperfx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnienia Arkamys audio nie miały aktywowane 'telefonu".  W VIPER4Arise nie jest aktywowany phone speaker. Czy przypadkiem Dolby nie moze tego powodować?  Jak mam go wyłączonego to jakbym miał lepszy dźwięk podczas rozmowy. Poza tym nie odinstalowałem MusicFX, powinien?

Ogólnie na moich nowych pistonach hybrydach HD jest czad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gwalberg napisał:

Jeszcze potestowałem i sam głośnik jest względnie, najgorzej jest w trakcie rozmowy. Niewyraźnie, trzaski, dźwięk jakby przytłumiony.

Przetestuj ustawienia, a raczej ich konfiguracje. Może się okazać, że któraś opcja nie współgra z drugą, generując zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...