Skocz do zawartości

Masa problemów z REDMI NOTE 3 PRO


rojeqq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sot 4h max no to musisz raczej się pobawić z softem. Ja mam non stop włączone Wi-Fi, LTE, jasność automatyczna ustawiona na jakieś 60%, synchronizacja i praktycznie za każdym razem mam 10-11h sot.

Edit: widzę, że grasz w Pokemon go. To chyba korzysta z GPS. Jeśli cały czas masz GPS, no to bateria może schodzić dość szybko, choć nie wiem czy aż tak

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam siedziałem dawniej na miuipolska i się przyzwyczaiłem do paru rzeczy przez co na globalu byłem jeden dzień i się przesiadłem ;)

Po pierwsze język - w globalu nie wszystko jest przetłumaczone (tutaj jak wchodzi coś nowego to jest tłumaczone na bieżąco, a tam nie wiem - wnioskuję, że nie, bo głównie nowe funkcje były po angielsku), po drugie własny motyw - brakowało mi jak wody, możliwości wzięcia poszczególnych elementów z różnych motywów i stworzenia z tego jednej całości, w dodatku rom waży mniej i są drobne smaczki i udogodnienia, których tam nie zauważyłem

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daviteusz

a co dokładnie robi xposed? Mam lucky patcher i nie wiem co jeszcze można robić fajnego z rootem.

@rojeqq

z tego co piszesz to wygląda na to, że podróbkę kupiłeś albo masz syfsoft, zainstaluj xiaomu.eu 6.8.4, na nim nie mam tych błędów. Też przeszedłem z iphone ale 4S ;)

Edytowane przez donger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam moje moduły..

66692cda17dc80bcb743322eca1b9d41.jpg

Z rootem można wszystko. Modyfikacja aplikacji systemowych, podmiana/usunięcie zbędnych po instalację programów do montowania dysków zewnętrznych z systemem plików NTFS.

No a xposed (moduły xposed) służy do modyfikacji systemu bez ingerencji w poszczególne aplikacje co ułatwia wszystko.

Dzięki xposed naprawiłem spotify (modułem)

Odtwarzam youtube w tle/zablokowanym ekranie

Usuwam ciężkie reklamy w aplikacjach przez LP.

Na romach AOSP dochodzi gravitybox , android n-ify (panel powiadomień jak z Androida 7.0)

xMIUI to taki odpowiednik gravityboxa.

• Tapatalk • Redmi Note 3 Pro •

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, m4ci3k_sz napisał:

to wystarczy adaway

Mam wgrany, nie blokuje wszystkiego niestety :P

 

2 godziny temu, piotr469 napisał:

Zgadza się, ale właśnie - jest w dodatkach

Szybciej jest zainstalować adaway z fdroid. Telefonu nawet nie trzeba uruchamiać ponownie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, powoli i wyraźnie. O co generalnie chodzi, bo nie do końca skumałem wypowiedź?

Pytasz czego miflasha nie masz? Może jakbyś zainstalował to by był, ale co ja tam wiem

To trochę jak z aparatem w telefonie - telefon oferuje coś takiego, ale musisz w to wejść, a nie że weźmiesz go do ręki i sam już zaczyna fotki trzaskać

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...