Skocz do zawartości

Masa problemów z REDMI NOTE 3 PRO


rojeqq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Aparat (przedni) - po najnowszym sofcie sie nie uruchamia, jest jakby 'klikniecie' w obiektywie i pisze ze wystapil blad i cofa mnie do ekranu, czytalem ze to blad powszechny na ta chwile wiec w sumie pierwszy nie jestem.

2. Dlaczego internet kiedy nie ma 4g i przelacza sie na 3g nie wczytuje nic? Doslownie nie ma wtedy neta? czy musze recznie przestawiac na 3g w ustawieniach czy tak androsyfy po prostu maja ze juz przy 3g jest kaplica?

3. Bateria poki co normalnie uzytkowana wytrzymala mi 4h sot (nie gram w gry bo nie lubie, przegladam face i odbieram massanegera, muzyki tez nie slucham) Podczas pokemonow bylo to 1h 54'. To rowniez normalne?

4. Nie dochodza mi wiadomosci na biezaco z messanagera, musze wejsc w apke i dopiero zostaja 'aktualizowane'. To denerwujace bo nie wiem na biezaco czy ktos pisze. Blad nie jest ZAWSZE, zdarza sie okresowo, w zaleznosci od pogody na dworze ....

5. Zdjecia strasznej jakosci z daleka (porownuje z iphonem 5) - ustawialem jakosc bardzo dobrą i koncentracje na ostrosc. cos jezcze moge tam poprawic? Robic w rozdziałce 4:3 czy 16:9?

 

Jako użytkownik iphona, jestem zawiedziony jak duzo android ma bledow ktore sa irytujace i moga wystapic wlasciwie w przypadkowym momencie... Masakra. 

 

Miałem zastrzeżen duzo wiecej ale o paru zapomnialem, jakby ktos pytal : MIUI 8 GLOBAL 6.7.21 | Beta

 

EDIT: Pierwsze 2 tygodnie byly najgorsze bo wylaczalo mi automatycznie transfer danych i rozlaczalo wifi. Pomogl reset kilkukrotny androsyfa oraz chyba aktualizacja softu (bo akurat w tym dniu weszla).

Edytowane przez rojeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem iphone, a ten android jest be...

tak jak kolega CukierPuder pisze _ to jest BETA! jak to nie dla ciebie zainstaluj wersje stable z miui 7 i sie pozbedziesz klopotow. kazdy nowy system musi byc przetestowany 'w warunkach bojowych' i pobierajac bete sie na to godzisz.

jak zainstalujesz wersje stable to po jakims czasie znow daj znac co sadzisz o androidzie;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

a i dodam jeszcze bo zapomnialem - do pkt 4

wcale nie musisz nic recznie w messengerze spr - nie ustwiles najwyrazniej powiadomien (w ustawieniach) dla aplikacji. jeszcze mozerz w panelu sterowania sprawdzic dla messengera uprawnienia, opcje oszczedzania baterii (dzialanie w tle) i autostart

to jest wlasnie zaleta androida - mozesz spersonalizowac telefon, ba! kazda aplikacje pod siebie. i jezeli dasz sobie chwile czasu to to dostrzezesz. jezeli dalej ci to nie bedzie pasowac... coz moze android nie jest dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc ma problem, a ze wy nie macie. w jaki sposob to rozwiazuje problem?

ze swojej str proponuje po prostu zainstalowanie wersji stable - co by o niej nie mowic nie pojawiaja sie (jak u niektorych - nie wiemy czy tu takze by tak nie bylo) co tydzien nowe problemy. a dla kogos kto zaczyna dopiero sie miui bawic moze to byc niezly poczatek i rozgrzewka przed dalsza zabawa z devami. albo jak komus to nie potrzebne pozostaje na stable.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc ma problem, a ze wy nie macie. w jaki sposob to rozwiazuje problem?

ze swojej str proponuje po prostu zainstalowanie wersji stable - co by o niej nie mowic nie pojawiaja sie (jak u niektorych - nie wiemy czy tu takze by tak nie bylo) co tydzien nowe problemy. a dla kogos kto zaczyna dopiero sie miui bawic moze to byc niezly poczatek i rozgrzewka przed dalsza zabawa z devami. albo jak komus to nie potrzebne pozostaje na stable.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Rozgrzewka? Zabawa z devami? Tak czy siak musi odblokować bootloader a mając deva przynajmniej będzie mieć aktualny system

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie S4.. Miałem ją przez pół roku. 4H SOT to był MAX. Co do aparatu to rewelacji nie było, uważam że RN3 robi lepsze filmy/zdjęcia. Oficjalny soft nie nadaje się do codziennego użytkowania. Wypuścili taką Global Alpha Dev i tak zostało.

 

 

@rojeqq, przetestowałem wszystkie palce mojej rodziny i nikt nie odblokował telefonu.

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz: 

Odblokywywanie za pomoca palca ... wszystko ok. działa na moj odcisk. Ale tez na odciski moich kolegow, ktore nie byly programowane... Czy to sa zarty ?

Poza odciskiem palca musisz też ustawić jakiś wzór/kod/pin. Jeśli korzystałeś też z tej formy zabezpieczenia, to kolega mógł to zobaczyć i jak miał telefon to dodał też swój odcisk palca. Innej opcji raczej nie ma.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz: 

Odblokywywanie za pomoca palca ... wszystko ok. działa na moj odcisk. Ale tez na odciski moich kolegow, ktore nie byly programowane... Czy to sa zarty ?

Nie ma takiej możliwości.

Wejdź w konfigurację odcisku palca i sprawdź ile masz odcisków dodanych.

Wywal wszystkie i dodaj ponownie.

Ja dodałem po jednym palcu z obu dłoni, na wypadek gdybym się w jakiś gips dostał.

wysłane z RedMi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dodane z obu palcow, wczoraj kolega 5 razy przylozyl za 6 telefon mu sie odblokowal. Dalem innemu koledze, ta sama śpiewka tylko za TRZECIM RAZEM!!

 

A co do 4h sot. To ja max ile wyciagnalem na ta chwile to 3h 52', telefon mial wtedy jeszcze z 3%.

 

Albo cos jest z tym softem nie tak, albo felerny telefon w co watpie albo to forum nie dopuszcza mozliwosci tego ze wydali 1000 zł na cos co wcale az tak sie nie oplaca i zachwala to mimo to odrzucajac i usprawiedliwiajac wszystko po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do 4h sot. To ja max ile wyciagnalem na ta chwile to 3h 52', telefon mial wtedy jeszcze z 3%.

 

Ale teraz mówisz o s4 czy note 3 pro? Jeśli RN3 pro no to masz jakiś syfiasty rom i na twoim miejscu jak najszybciej bym go zmienił, bo pewnie przez niego masz te problemy. Śmieciowy rom może bardziej przeszkadzać niż pomagać w codziennym użytkowaniu.

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rojeqq lubię bajki ale to chyba przesada żeby nas traktować jak dzieci bzdurnymi opowieściami, zwłaszcza przez kogoś kto ma znikome pojęcie o telefonie, który zakupił.

Na sofcie z xiaomi.eu na żadnej wersji nie udało się nikomu odblokować mojego fona a co do sot to lekko wyciągam 8, 9 godzin a wyniki powyżej 10h też nikogo tu nie dziwią.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie ta sama wersje softu co ja? Maxymalny wynik jaki wyciagnalem na socie to 4h

 

Wlaczone non stop LTE i jasnosc gdzies w polowie. Bateria mi znika w oczach 

 

Co do odcisku palca, sprawa sie wyjasnila. Mialem gdizes ustawione ze przez 4 minuty od 'wygaszenia' ekranu nie potrzebuje odcisku/hasla do oblokowania, dlatego wtedy gdy moj znajomy dotykal palcem ekran sie odblokowywal. Po 4 minutach juz mu sie nie udawalo.

 

Ale co zrobic z bateria? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...