Skocz do zawartości

3 PRO - głośnik przestał działać


dodziak

Rekomendowane odpowiedzi

 W dniu dzisiejszym tj. 28.07 głośnik w telefonie najzwyczajniej przestał dzialać. Podczas rozmowy telefonicznej, mój rozmówca w ogóle mnie nie słyszy (ja rozmówcę słyszę doskonale).  Dodam. że rozmówca słyszy jak dotykam obudowy telefonu lub coś naciskam, natomiast gdy mówię - nie słychac nawet najmniejszego szmeru. Gdy zaczyna się wydawać dźwięk wydmuchu - to również słychać.  Przy włączeniu rozmowy w trybie głośnomówiącym - rozmówca mnie slyszy. 
Co istotne: telefon nie był narażony na żadne płyny ani upadek. Dodatkowo jest zabezpieczony grubą obudową plastikową i szkłem hartowanym.
Uprzejmie prosze o informację, co w tej w sytuacji zrobić. Czy ktoś miał do czynienia z taką sytuacją?
Napisałam maila do sprzedawcy, jednak ten przebywa na urlopie do 6.08...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Winiu89 napisał:

Tak, normalnie w dialerze, wejdziesz w menu diagnostyczne

Wysłane z mojego Mi-4c

Pojawia mi się takie okno. Nigdy nie korzystałam z takich funkcji. Mogę poprosić o informację krok po kroku jak postępować?  Będę wdzięczna :)

Screenshot_2016-07-28-23-48-54_com.mediatek.factorymode.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nieoficjalny, przerobiony soft. Pierwsze co to zainstalowałbym system od xiaomi.eu i wtedy sprawdził, jednak lepiej wcześniej porozmawiaj ze sprzedawcą bo zdarzają się tacy agenci że ci reklamacji nie przyjmą po zmianie softu o.O

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Winiu89 napisał:

Hmm, wygląda na to że nie jesteś na systemie od xiaomi.eu możesz pokazać screen z informacji o telefonie?

Wysłane z mojego Mi-4c

Na redmi 3 tak właśnie wygląda menu serwisowe. A rom oczywiście kiczowy.

Jak chcesz to weź single item test - receiver i powinna muzyczka grać z głośnika do rozmów. Mikrofonu chyba się tu nie da sprawdzić. Możesz po prostu spróbować nagrać coś w dyktafonie.

A syfmiui soft jest nieobliczalny - nikt nic o nim nie wie, więc tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...