Skocz do zawartości

Odblokowanie & aktualizacja Redmi 3 Pro


colin000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym na początku powiedzieć że od dzisiaj jestem właścicielem telefonu Xiaomi oraz zarejestrowany użytkownikiem na tym forum. Nie ogarniam zupełnie tematu androida.. bo miałem wcześniej telefony oparte na iOS / windows phone. Z tego powodu chciałem się zwrócić do dobry dusz o pomoc. Wiem że to "banalnie" łatwe ale jednak odblokowanie i aktualizację chciałbym zlecić komuś. To jest ostateczna decyzja więc proszę mnie nie przekonywać o próbę samodzielnej ingerencji w telefonie. 

Telefon zakupiłem na stronie  xiaomi.com.pl (masakryczna wysyłka / kontakt). Wersja MIUI to 7.4 by ManhIT (6.5.12 rozwojowa). Chodzi mi o to żeby zaktualizować do najnowszej wersji (potrzebne jest chyba odblokowanie telefonu żeby umożliwić sobie aktualizacje). 

Nie wiem czy są jacyś chętni.. ale chodzi mi o jakiegoś forumowicza który jest z terenu Krakowa. Oczywiście jest przewidziane wynagrodzenie ;) 

Ewentualnie jeśli któryś z forumowiczów wie o jakimś punkcie/ serwisie na terenie Krakowa w którym można dokonać wyżej wymienionej operacji - również będę ucieszony. 

Proszę o pomoc i dziękuje za możliwość zapytania (nie wiem czy w dobrym dziale). 

 

LH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już zgode na odblokowanie? Nie wgrywałem jeszcze na SyfMIUI żadnego roma, ale przypuszczam że jak zrobię krok po kroku z poradnikiem, to będzie działać... Z niezasyfionymi mi4c i Mi5 nie miałem problemów. Ale w krk będe dopiero po ŚDM. jak nie masz zgody na unlock to akurat do tego czasu może dostaniesz... Mogę takie coś zrobić za 70 - to chyba więcej niż "normalnie" biorą, ale nie chce mi się za mniej. Jak ktoś zrobi taniej to spoko, nie namawiam ani nic. Możesz też wysłać do Acida do Wrocławia, ale nie weim po ile on to robi. ale też musisz chyba zgode mieć.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...